PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Na dniach przyjmować ma dentysta w szkole w Raciechowicach

Autor: miro • Źródło: ms
21-09-2021, 09:30
Na dniach przyjmować ma dentysta w szkole w Raciechowicach Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Raciechowicach (źródło: Google Maps)
W I połowie października 2021 r. uruchomiony ma być w Szkole Podstawowej w Raciechowicach gabinet stomatologiczny, w którym będą przyjmowani wszyscy uczniowie z terenu gminy.

Wacław Żarski wójt gminy Raciechowice (gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie myślenickim) uzgodnił z dyrektorami gminnych szkół i przedszkoli oraz dyrektorką Specjalmed - Ewą Szymoniak oraz kierowniczką podmiotu leczniczego - Katarzyną Weszką  - zasady funkcjonowania gabinetu stomatologicznego w Szkole Podstawowej w Raciechowicach – relacjonował portal raciechowice.pl.

Przyjmowani będą tam uczniowie, których rodzice zadeklarowali zgodę na objęcie dziecka opieką stomatologiczną. Gmina zapewnić ma transport uczniów z poszczególnych placówek oświatowych w celu przeprowadzenia pierwszej wizyty diagnostycznej.

W gabinecie będzie zatrudniony lekarz oraz asystentka stomatologiczna - informował portal raciechowice.pl.

- W gabinecie będą świadczone usługi z zakresu profilaktyki stomatologicznej. Będzie również możliwość kontynuowania bezpłatnego leczenia w naszym gabinecie pod opieką rodzica – poinformowała Ewa Szymoniak dyrektor Specjalmed.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH