PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Marrodent wspiera walkę z rakiem

Autor: miro • Źródło: ms
02-11-2020, 13:23
Marrodent wspiera walkę z rakiem Marrodent cyklicznie organizuje akcję Practice Pink
Marrodent już po raz trzeci organizuje akcję Practice Pink wspierając walkę z rakiem. Firma przekazuje Fundacji Rak n’Roll część środków ze sprzedaży różowych produktów ze swojej oferty (materiały z zakresu opieki medycznej, produkty wykorzystywane w gabinecie, a także odzież).

Firma wspiera  tym samym badania organizacji non-profit, jej działania prewencyjne i wczesne wykrywanie choroby oraz pomaga poprawić dostęp do opieki zdrowotnej. Fundacja Rak’n’Roll zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Klienci firmy Marrodent w tym roku do akcji będą mogli przyłączyć się w listopadzie.

- W ścisłej współpracy z naszymi klientami i partnerami, Henry Schein może  znacząco przyczynić się do walki z rakiem na całym świecie. Ponieważ rak dotyka nas wszystkich w ten czy inny sposób, cieszymy się, że poprzez akcję Practice Pink zbliżamy się do osiągnięcia naszego wspólnego celu, jakim jest świat wolny od raka” – powiedział Artur Podolski, dyrektor zarządzający w Marrodent Polska.

Akcja Practice Pink, realizowana od 14 lat, jest inicjatywą Henry Schein Cares-  programu globalnej odpowiedzialności społecznej firmy. Henry Schein Cares opiera się na czterech filarach:
- angażowaniu członków zespołu Schein, aby wykorzystać ich potencjał,
- budzeniu odpowiedzialności poprzez wdrażanie etycznych praktyk biznesowych na wszystkich poziomach działalności firmy,
- promowaniu zrównoważonego rozwoju,
- rozszerzeniu dostępu do opieki zdrowotnej dla społeczności, w których jej poziom jest niedostateczny.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
rak jamy ustnej   Marrodent  

POLECAMY W SERWISACH