PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Maciej Kasperek najlepszym stomatologiem w plebiscycie "Opolski Hipokrates"

jsz
16-10-2013, 12:05
Maciej Kasperek najlepszym stomatologiem w plebiscycie Maciej Kasperek najlepszym stomatologiem w plebiscycie "Opolski Hipokrates" (foto: strona gabinetu "Dentysta")
W kategorii Stomatolog Roku w piątej edycji plebiscytu "Opolski Hipokrates" organizowanego pod patronatem Nowej Trybuny Opolskiej zwyciężył Maciej Kasperek.
O wieku mężczyzny można mówić, a Maciej Kasperek jest najmłodszym ze wszystkich laureatów, startujących dotychczas w plebiscycie. Młodość dobrze czuje się z młodymi. Laureat twierdzi, że najwięcej satysfakcji sprawia mu praca z dziećmi, których zachowań nie da się przewidzieć. Mały pacjent z początku jest zaintrygowany nową sytuacją, ale szybko zaczyna się nudzić, niecierpliwić i trzeba nad nim umiejętnie zapanować.

Maciej Kasperek ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie w 2009 roku. Dentysta Roku przyjmuje w przychodni "Dentysta" w Opolu, w mieście w którym mieszka.

Laureat plebiscytu zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą. Dba o to, żeby tak leczyć zęby, aby nie było widać wypełnienia, aby plomba wyglądała naturalnie. Plomby, przypominające naturalne zęby, niestety stosunkowo szybko się ścierają, to wyzwanie dla stomatologa.

Wrażliwość pacjentów na ból (według Macieja Kasperka):
- osoby, które w ogóle nie chcą znieczulenia;
- tacy, którzy nie dadzą sobie bez niego nic zrobić;
- którzy tak boją się igły, że wolą zrezygnować ze znieczulenia, aby uniknąć dodatkowego kłucia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Maciej Kasperek   Opolski Hipokrates   dentysta roku  

POLECAMY W SERWISACH