PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Lublin: Dentyści rywalizują o tytuł Lekarza Roku 2012

14-03-2013, 00:01
Lublin: Dentyści rywalizują o tytuł Lekarza Roku 2012 (fot. wikipedia.org)
Lublin: Dentyści rywalizują o tytuł Lekarza Roku 2012 (fot. wikipedia.org)
Pięciu lekarzy dentystów rywalizuje o tytuł Lekarza Roku 2012 w plebiscycie organizowanym przez Kurier Lubelski. Na półmetku głosowania wysokie - piąte miejsce zajmuje prof. Mansur Rahnama, znany nie tylko pacjentom ale i studentom Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. 

W ubiegłym roku był on laureatem Ogólnopolskiego Plebiscytu Medycznego "Laur Pacjenta 2012"

Łącznie do konkursu zostało zgłoszonych 68 lekarzy. Wszyscy przez pacjentów, którzy docenili profesjonalizm, empatię oraz otwartość swoich medyków. Chorzy zwrócili uwagę na ich poświęcenie, zaangażowanie w pracę, umiejętność rozmowy z pacjentami.

O tym, którzy lekarze zwyciężą w plebiscycie i zdobędą tytuł "Lekarz Roku", zadecydują czytelnicy. Na kandydatów można głosować za pomocą kuponów, zamieszczanych codziennie w papierowym wydaniu Kuriera Lubelskiego (do 26 marca), a także za pomocą SMS-ów (do 29 marca). Zwycięzców plebiscytu poznamy 13 kwietnia, podczas uroczystej gali.

Czytaj także: Stomatolog niedoceniany w woj. świętokrzyskim?

 

Dentyści rywalizujący w konkursie Lekarz Roku 2012 (liczba głosów - stan na 13.03.2013 r.)*

Mansur Rahnama (187 głosów)

Specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo- twarzowej i chirurgii stomatologicznej. W zawodzie pracuje od 21 lat, od 2 lat jest kierownikiem Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pacjentów przyjmuje także w Lubelskim Hospicjum im. Małego Księcia, przy ul. Lędzian 49, a także Klinice Stomatologii i Implantologii Impladent, przy ul. Warszawskiej 15 w Lublinie. W ubiegłym roku był laureatem Ogólnopolskiego Plebiscytu Medycznego "Laur Pacjenta 2012"

Hanna Zielińska (25 głosów)

Stomatolog, właścicielka gabinetu dentystycznego Pro Dental, przy ul. Kaprysowej 2. W zawodzie od 1986r., prywatny gabinet prowadzi od 1995r. Szczególnie interesuje ją protetyka.

Anna Giska (21 głosów)

Specjalista stomatologii ogólnej, świadczy usługi z zakresu profilaktyki i stomatologii zachowawczej. Pracuje w Centrum Medycznym Luxmed przy ul. Radziwiłłowskiej.

Alicja Adamska (16 głosów)

Stomatolog, od 36 lat prowadzi gabinet stomatologiczny w Zespole Szkół przy ul. Rzeckiego, pracuje także w prywatnym gabinecie przy ul. M. Brzeskiej w Lublinie. Jej priorytetem jest podejmowanie działań w kierunku utrzymania gabinetów stomatologicznych w szkołach, profilaktyka próchnicy.

Aneta Filipiuk-Hetman (5 głosów)

Stomatolog, pracuje w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej oraz poradni stomatologicznej Multimed. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z endodoncją. W zawodzie pracuje od 3 lat.

*obecny lider plebiscytu - dr Wanda Skrzypczak (specjalista ginekolog), zdobyła 246 głosów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   Lekarz Roku 2012 w Lublinie   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH