PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Kurhańska-Flisykowska, Baszkowski czy Cisło – kto szefem stomatologii w WIL?

Autor: Pozostałe źródła • Źródło: autonomia-dent.pl/szaft
09-01-2014, 08:04
Kurhańska-Flisykowska, Baszkowski czy Cisło – kto szefem stomatologii w WIL? Kurhańska-Flisykowska, Baszkowski czy Cisło – kto szefem stomatologii w WIL? Na zdjęciu siedziba izby (Fot. Google Maps)
11 stycznia 2014 o godz. 12.00 rozpocznie się pierwsze tegoroczne posiedzenie Okręgowej Rady Lekarskiej w Poznaniu. - Dwie godziny wcześniej odbędzie się Zgromadzenie Delegatów-Stomatologów WIL, którego głównym zadaniem będzie udzielenie rekomendacji jednej osobie spośród tych, które chcą kandydować na stanowisko wiceprezesa ORL WIL odpowiedzialnego za stomatologię – podaje portal autonomia-dent.pl

Lekarze dentyści, którzy chcieli kandydować na stanowisko wiceprezesa Okręgowej Rady Lekarskiej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej musieli osobiście złożyć do 21 grudnia 2013 r. stosowne dokumenty w sekretariacie WIL (lub pismem poleconym na adres WIL). 

Delegaci będą wybierać spośród trzech kandydatur. Zainteresowanie objęciem stanowiska wyrazili:

- Anna Kurhańska-Flisykowska,
- Andrzej Baszkowski,
- Andrzej Cisło

W celu zapewnienia maksymalnej frekwencji przyjęto model głosowania taki jak przy wyborach w rejonach, co oznacza, że delegaci mogą głosować także korespondencyjnie.

Rekomendacje uzyska ten z kandydatów, na którego oddanych będzie najwięcej głosów. W przypadku równej liczby głosów - decyduje dodatkowe glosowanie przeprowadzone na zebraniu. W głosowaniu dodatkowym uczestniczy dwóch kandydatów z największą liczbą oddanych głosów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH