PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Kto z branży stomatologicznej wygra w Plebiscycie Lekarz i Przychodnia Roku w Małopolsce

Autor: miro • Źródło: miro
19-12-2013, 07:48
Kto z branży stomatologicznej wygra w Plebiscycie Lekarz i Przychodnia Roku w Małopolsce Kto z branży stomatologicznej wygra w Plebiscycie Lekarz i Przychodnia Roku w Małopolsce
Jedenastu lekarzy dentystów rywalizuje o laur "Lekarz Roku 2013 r.". Wśród nich jest czterech medyków z Krakowa i dwóch z Nowego Sącza.
Od 22 listopada do 14 grudnia 2013 r. czytelnicy "Gazety Krakowskiej" mieli możliwość oddawania głosów na kandydatów, którzy zakwalifikowali się do finałowej rozgrywki konkursu.

Nagrody laureatom zostaną rozdane podczas gali, która odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie 18 stycznia 2014 r.

Lista nominowanych lekarzy dentystów:

Bartosz Cichoń, Kraków

Magdalena Kontrymowicz-Ogińska, Kraków

Mariusz Miechówka, Węgrzce

Sebastian Ciesielka, Nowy Sącz

Katarzyna Łukasik, Świątniki Górne

Iwona Radło, Kraków

Pulina Paczyńska - Żurek, Liszki

Katarzyna Tabasz - Mikulska, Nowy Sącz

Katarzyna Gurdek - Gworek, Oświęcim

Bożena Szczepaniec, Kraków

Renata Ligęza, Wierzchosławice

Warto wspomnieć, że w kategorii "Przychodnia Roku" o zwycięstwo rywalizuje Bartosz Cichoń Stomatologia - Kraków (patrz kategoria lekarz - dentysta)

W 2012 r. w branży stomatologicznej najlepszymi okazali się: Maria Kostrzewa - Seyoum oraz Gabinet Stomatologiczny „Seyoum" z Brzeska, Katarzyna Łukasik - NZOZ Świątniki Górne oraz Krystyna Banaś - Głąb z Krakowa. W 2011 r. pacjenci wyróżnili: Bożenę Szczepaniec, Magdalenę Gromadka-Długosz, Marię Kostrzewa-Seyoum.

Kapituła Plebiscytu co roku przyznaje również tytuł Super Lekarza i Super Przychodni Roku. Uhonorowani zostaną nim lekarze oraz placówki medyczne, które w trakcie dziesięcioletniej historii konkursu trzykrotnie zostali jego laureatami. Laureaci, którzy zostali uhonorowani tytułem Super Lekarza i Super Przychodni Roku, nie mogą brać udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Plebiscyt "Lekarz i Przychodnia Roku" organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 r. Pomysłodawcą oraz organizatorem przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH