Piotr Kaszubski podzielił się na Instagramie swoimi ostatnimi problemami.

Trzy miesiące temu u mamy odkryto nowotwór opon mózgowych a dzisiaj ja dostałem diagnozę "nagła głuchota idiopatyczna". Prawdopodobnie to wynik przebytej infekcji wirusowej. Trafiłem do szpitala Bielańskiego w Warszawie gdzie dostałem zastrzyki ze sterydów i skierowano mnie do komory hiperbarycznej.

Nie umiem wyrazić tego jak mi smutno, nie będę kłamał - łzy same napływają. Czuję strach i .. wstyd? Lekarze spróbują uratować mój słuch. Co teraz? Codzienne sterydy, komora i słuchanie muzyki. Bo jeżeli mam stracić słuch, to ostatnie co chcę słyszeć to I koncert wiolonczelowy Elgara.

Pod koniec października 2021 r. Piotr Kaszubski dla infoDENT24.pl tak m.in. relacjonował swoją sytuację prawną.

Proszę Państwa, ja nie proszę o wybaczenie, a o proces. Nie o pobłażliwość, a o werdykt. Proszę o proces, którego przecież nie można odmówić osobie oskarżonej. Jednak z niewiadomych mi względów, 80 proc. wątków głównego śledztwa została umorzona, całe główne śledztwo jest zawieszone, a w innym procesie zostałem uniewinniony prawomocnie z oszustwa co jest ukrywane przed opinią publiczną tak jakby to była informacja oznaczona klauzulą ściśle tajnej.

Załączam wyrok uniewinnienia. Nie wiem co chce ode mnie aparat Państwa, dlaczego za wszelką cenę upodobano sobie mnie robiąc od lat spektakl poszukiwań, ekstradycji, aresztów. 

Społeczeństwo, które to widzi naprawdę nie zadaje pytań? Naprawdę to wszystko nie wzbudza wątpliwości?

Były główny inspektor farmaceutyczny Zbigniew N. który pisał do prokuratury na mnie zawiadomienia o złamaniu prawa farmaceutycznego  dzisiaj jest w areszcie z zarzutami udziału w mafii lekowej, która skorumpowała aparat państwa i brutalnie działała na rynku.

Państwo skutecznie wyeliminowało mnie z rynku, podczas gdy Polska była nie tylko moim domem. Polska była moją ojczyzną, moją wiarą. Proszę mi uwierzyć, zetknąłem się z tą polską miłością w ten sposób, że w areszcie złamano mi nogę (dokumentacja w aktach postępowanie), nos oraz zachorowałem na syndrom stresu po traumie oraz inne problemy, z którymi się zmagam.