Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT odbywają się po raz pierwszy w nowoczesnym centrum targowo - kongresowym EXPO Kraków.

- Zapraszamy wystawców i gości do jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczych w Polsce - mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

Wystawcy i goście KRAKDENT do dyspozycji mają dwie przestronne, uzbrojone w nowoczesne rozwiązania technologicznie hale wystawiennicze oraz kompleks mniejszych sal seminaryjnych o łącznej powierzchni 13 tys. mkw.

- Będzie wygodniej, bardziej komfortowo, nowocześniej. EXPO Kraków reprezentuje standardy światowego formatu. Stworzyliśmy warunki i klimat, które zadowolą najbardziej wymagających klientów - zapewnia Beata Simon, komisarz targów.

UWAGA: W tym roku po raz pierwszy Targi odbywają się w EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9, boczna od ul. Centralnej). 

Godziny otwarcia: 10.00-17.00
Kasy biletowe czynne codziennie w godzinach 9.30-16.30


Organizatorzy zapowiadają uczestnictwo w wydarzeniu ponad trzystu wystawców z całego świata. Będzie więc okazja do przyjrzenia się z bliska najnowocześniejszym i najpopularniejszym rozwiązaniom technologicznym w branży stomatologicznej.

Tradycyjnie targom towarzyszyć będą kursy doskonalące dla: lekarzy, lekarzy dentystów, techników dentystycznych, higienistek i asystentek dentystycznych.

- Chcąc ułatwić kontakt między pracodawcami a potencjalnymi pracownikami, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom i po raz kolejny zorganizować Strefę Kariery podczas Targów KRAKDENT. W poprzednich latach idea została pozytywnie oceniona zarówno przez firmy obecne na Targach, jak i przez odwiedzających, stąd pomysł, aby Strefa Kariery stała się ważnym elementem naszej imprezy - wyjaśniają organizatorzy.

Jedną z atrakcji tegorocznej edycji KRAKDENT będzie certyfikowany print „Św. Apolonii" autorstwa Andy'ego Warhola. Do Krakowa przyjadą dzieła, na których wizerunek świętej występuje na żółtym i czerwonym podlewie. Podczas międzynarodowych aukcji wartość dzieła osiągała nawet 80 tys. euro.

Portal infoDENT24.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia. Zapraszamy na stoisko D59.