PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Koronawirus: doraźne świadczenia stomatologiczne dla zakażonych i podejrzanych o zakażenie

Autor: miro • Źródło: ms
10-04-2020, 09:10
Koronawirus: doraźne świadczenia stomatologiczne dla zakażonych i podejrzanych o zakażenie Dentobusy na pierwszej linii walki z COVID-19
Wielkopolski OW NFZ informuje o dwóch podmiotach udzielających świadczenia w zakresie doraźnej pomocy stomatologicznej. Są to Art Dental Aleksandra Mazurowska (dentobus) oraz Uniwersyteckie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej.

W przypadku doraźnych świadczeń stomatologicznych dla pacjentów, u których stwierdzono zachorowanie na chorobę wywołaną wirusem SARS-CoV-2 leczenie stomatologiczne realizować będzie w dentobusie Art Dental Aleksandra Mazurowska. Dentobus stacjonuje na terenie Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3. w Poznaniu. Udzielanie doraźnych świadczeń stomatologicznych zaplanowano w dni tygodnia: wtorek, czwartek, sobotę, w godzinach 10:00 - 18:00 (telefon kontaktowy: 796 536 742; 515 196 054).

W przypadku doraźnych świadczeń stomatologicznych dla pacjentów z podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 usługi realizuje Uniwersyteckie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Udzielanie doraźnych świadczeń stomatologicznych realizowane jest przy ul. Bukowskiej 70 w Poznaniu w:  poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela, w godzinach 8:00 - 18:00 (telefon kontaktowy: 778 780 177). 

Dodatkowo - w godzinach 8:00-18:00 w dni robocze za pośrednictwem platformy CSIOZ uzyskać można pomoc lekarską w formie teleporady.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH