PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Koronawirus: Cerkamed dla lokalnej społeczności

Autor: miro • Źródło: ms
09-04-2020, 07:03
Koronawirus: Cerkamed dla lokalnej społeczności Cerkamed darczynicą w dobie koronawirusa
Cerkamed ze Stalowej Woli, polski producent i dystrybutor materiałów stomatologicznych, przekazał tamtejszemu Urzędowi Miasta pakiet środków ochronnych z przeznaczeniem do rozdysponowania wśród najbardziej narażonych na zakażenie osób.

Wśród darów było ponad sto zestawów płynu do dezynfekcji o pojemności 5×500 ml (wraz z dozownikami), sto sztuk płynów do dezynfekcji rąk (po 30 ml), sto maseczek trzywarstwowych wielokrotnego użytku oraz sto przyłbic ochronnych.

Władze miasta zapewniają, że deficytowe materiały zostaną przekazane do Domu Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

Przypomnijmy, że Cerkamed dał się poznać klientom m.in. jako producent ochronnych przyłbic stomatologicznych, a ostatnio wytrawiacza Blue Etch, powszechnie używanego przez lekarzy dentystów i ortodontów.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu odbiorców, którzy oczekiwali produktów stomatologicznych nieodbiegających jakością od najlepszych marek zagranicznych, Cerkamed opracował pierwszy preparat z zakresu chemii stomatologicznej – wytrawiacz Blue Etch. Jest on dzisiaj uznawany przez lekarzy stomatologów i ortodontów za najlepszy polski wytrawiacz.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Cerkamed   środki higieny osobistej  

POLECAMY W SERWISACH