PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Koniec września 2021 upłynie pod znakiem kongresu FDI

Autor: nieck • Źródło: en
30-07-2021, 12:19
Koniec września 2021 upłynie pod znakiem kongresu FDI Kongres FDI 2021 odbywać się będzie w Sydney w Australii (fot. Pixabay)
Jak co roku doroczny kongres FDI odbędzie się we wrześniu br. Tyle że tym razem, z powodu pandemii COVID-19, będzie to wydarzenie wirtualne.

Gospodarzem tegorocznego kongresu Światowej Federacji Dentystycznej jest Australijskie Stowarzyszenie Stomatologiczne. Wydarzenie transmitowane z  Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Sydney w Australii odbędzie się  26-29 września 2021 r.

Osoby biorące udział w kongresie będą mogli oglądać sesje na żywo, a także będą mieli dostęp do wszystkich prezentacji na żądanie przez kolejne 60 dni po wydarzeniu.

W sumie do wyboru będzie 200 akredytowanych przez CE sesji naukowych z prelegentami z całego świata. Wszyscy uczestnicy będą mogli również komunikować się z prelegentami i zadawać pytania w czasie rzeczywistym. Wystawa branżowa odbędzie się za pośrednictwem tej samej wirtualnej platformy, która pozwoli na nawiązywanie kontaktu z wystawcami i oglądanie prezentacji produktów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
stomatologia   FDI   Kongres FDI   konferencja  

POLECAMY W SERWISACH