PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kongres FDI po raz pierwszy tylko w internecie

Autor: miro • Źródło: ms
06-03-2021, 13:08
Kongres FDI po raz pierwszy tylko w internecie Kongres FDI 2021
Od 26 do 29 września 2021 r. Australian Dental Association (ADA) i FDI przeprowadzą całkowicie wirtualną, specjalną edycję Światowego Kongresu Stomatologicznego.

Wirtualny kongres FDI, nadawany z Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Sydney, zapewni uczestnictwo w transmisjach strumieniowych sesji na żywo, a także dostęp na żądanie do wcześniej nagranych prezentacji, które będą dostępne przez 60 dni po Kongresie.

Uczestnicy kongresu będą mieli do wyboru ponad 200 sesji naukowych z prelegentami z: Afryki, Ameryk Płn. i Płd., Azji, Australii, Europy, Bliskiego Wschodu i Nowej Zelandii. Uczestnicy będą mogli wchodzić w interakcje z prelegentami i zadawać pytania w czasie rzeczywistym.

Wystawa branżowa odbędzie się również za pośrednictwem tej samej wirtualnej platformy wydarzenia, zapewniając uczestnikom bezproblemową współpracę z wystawcami i oglądanie demonstrowanych produktów.

Na wirtualnej platformie odbywać się będą również wszystkie oficjalne spotkania biznesowe dotyczące FDI oraz Walne Zgromadzenie FDI.

W tym roku okno do zgłaszania streszczeń jest krótsze. Należy to uczynić do 15 kwietnia 2021 r . Autorzy mogą zgłaszać abstrakty do prezentacji ustnych i plakatów z następujących kategorii: stomatologia ogólna; stomatologia zachowawcza; leczenie stomatologiczne i stomatologia odtwórcza; chirurgia jamy ustnej, medycyna i onkologia.

Wytyczne dotyczące przesyłania streszczeń  

Wysyłanie streszczeń

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
FDI  

POLECAMY W SERWISACH