PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kadyrow z medalem za zasługi dla ... stomatologii

Autor: miro • Źródło: ms
29-06-2022, 08:25
Kadyrow z medalem za zasługi dla ... stomatologii Rosyjskie Stowarzyszenie Stomatologiczne uhonorowało Ramzana Kadyrowa Fot. AdobeStock
Szef Czeczenii Ramzan Kadyrow otrzymał od Rosyjskiego Towarzystwa Stomatologicznego Order Zasługi dla Stomatologii I stopnia. Przyznanie nagrody zbiegło się w czasie z otwarciem nowego budynku Polikliniki Stomatologicznej w Groznym.
  • Rosyjskie Towarzystwo Stomatologiczne uhonorowało szefa Czeczenii Ramzana Kadyrowa
  • Naczelny lekarz polikliniki z najwyższym wyróżnieniem Czeczenii, Orderem Kadyrowa
  • Szef Czeczenii z honorowymi tytułami profesorskimi uczelni medycznych w Czeczenii  

Nagrody od i dla dentystów 

Z kolei z rąk Kadyrowa naczelny lekarz polikliniki otrzymał najwyższą nagrodę Czeczenii, Order Kadyrowa. To bardzo cenne - w dosłownym tego słowa znaczeniu wyróżnienie. Order wykonano ze złota i przyozdobiono ponad setką rubinów, szafirów i diamentów.

Ramzan Kadyrow ma w swojej kolekcji ponad trzy tuziny oficjalnych rosyjskich nagród rządowych. Są wśród nich takie jak medal za wzmocnienie systemu penitencjarnego Rosji.  Ponadto szef Czeczenii jest honorowym profesorem na Islamskim Uniwersytecie im. Kunta-Khadzhiego Kiszyjewa, Nowoczesnej Akademii Humanistycznej i Czeczeńskim Uniwersytecie Państwowym. Posiadacze tego statusu mogą prowadzić wykłady dla studentów. Kadyrow obiecał zaangażować się w działalność dydaktyczną po odejściu z kierownictwa Czeczenii.

Kadyrow walczący po stronie Rosjan

Szef Czeczenii niejednokrotnie groził Polsce, mówił m.in., że wystarczy kilka sekund, aby go pokonać.

W kwietniu Ramzan Kadyrow poinformował, że Fundacja Publiczna Achmat-Khadzhi Kadyrow przekazała pomoc humanitarną mieszkańcom Mariupola. Z opublikowanych materiałów wynika jednak, że produkty są oznakowane w języku ukraińskim. Po tym, jak rozeszła się informacja, że ​​wśród mieszkańców Mariupola rozprowadzane są ukraińskie produkty, Kadyrow usunął post z portalu społecznościowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   gabinet stomatologiczny   Pomoc Ukrainie  

POLECAMY W SERWISACH