PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Henry Schein: dentyści powinni móc szczepić przeciwko COVID-19

Autor: miro • Źródło: ms
08-03-2021, 14:22
Henry Schein: dentyści powinni móc szczepić przeciwko COVID-19 Stanley M. Bergman, szef rady nadzorczej Henry Schein
- Dentyści na całym świecie mogą pełnić zasadniczą rolę na pierwszej linii ognia pandemii. Zaangażowanie gabinetów dentystycznych w wykonywanie szybkich testów COVID-19 w miejscu opieki nad pacjentami oraz w podawanie szczepionek wydają się uzasadnione – twierdzi Stanley M. Bergman, szef rady nadzorczej Henry Schein.

- 2020 r. stanowił niebywałe wyzwanie zarówno dla branży dentystycznej, jak i dla całego społeczeństwa.  Jesteśmy przekonani, że zespoły zapewniające opiekę stomatologiczną na całym świecie podźwigną się z kryzysu jeszcze silniejsze i będą wdrażać technologie cyfrowe, które przyspieszą proces świadczenia usług – dodał Stanley M. Bergman.

- Od samego początku pandemii „Globalna grupa dentystyczna Henry Schein” prezentowała elastyczne podejście do obsługi klientów, dostawców partnerskich, członków zespołu Schein oraz środowisk, w których żyjemy i pracujemy – zapewnił Jonathan Koch wiceprezes i wiceprzewodniczący rady nadzorczej Grupy.

Dodał on: w miarę jak branża stomatologiczna ewoluuje, nasz zespół niezmiennie dąży do tego, aby szybko reagować na potrzeby klientów, stąd nasze przesłanie : „Polegaj na nas”, gdyż oferujemy szeroką gamę rozwiązań, dzięki którym stomatolodzy mogą skupić uwagę na świadczeniu wysokiej jakości opieki medycznej.

Wydarzenie medialne Henry Schein tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Henry Schein   COVID-19   szczepionka  

POLECAMY W SERWISACH