PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Grupa PTWP debiutuje na NewConnect

25-04-2013, 14:28
26 kwietnia 2013 r. Grupa PTWP, wydawca m.in. portalu infoDENT24.pl, zadebiutuje na rynku NewConnect. W ciągu ostatnich lat dynamicznie rozwijała swoją działalność, czego odzwierciedleniem jest średni roczny wzrost przychodów o 20 proc.

Działalnością szkoleniową zajmuje się należące do Grupy Centrum Kreowania Liderów SA. Posiada ono bogatą praktykę w kształceniu kadry zarządzającej i kierowniczej oraz pracowników przedsiębiorstw, organizacji i administracji.

Plany na przyszłość

W przyszłości Grupa PTWP planuje uruchomienie 2-3 nowych branżowych serwisów internetowych oraz wprowadzenie do działalności kolejnych, nowych eventów.

PTWP jest w trakcie rozmów z kilkoma podmiotami na temat potencjalnych akwizycji. Są to podmioty rozszerzające zasięg branżowy bądź uzupełniające, poprawiające obecność Grupy w segmentach, w których już funkcjonuje.

W wyniku przeprowadzonej w marcu 2013 roku prywatnej oferty akcji nowi akcjonariusze objęli 86030 akcji serii C. Spółka pozyskała z emisji akcji 1,4 mln zł. Autoryzowanym doradcą spółki jest Trigon Dom Maklerski SA, doradcą prawnym kancelaria Szczeszek i Wspólnicy.

Docelowo Grupa PTWP ma przejść na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych.

- Zajmując się na co dzień relacjonowaniem życia gospodarczego, oferując serwis informacji biznesowych, uznaliśmy, że nadanie firmie statusu spółki publicznej uczyni ją transparentną i uwiarygodni w oczach klientów, partnerów biznesowych i inwestorów - mówi prezes Wojciech Kuśpik. - Wejście na rynek kapitałowy otwiera przed nami nowe możliwości rozwoju i pozwala na realizację ambitnych planów.

Katarzyna Walterska

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   PTWP   NewConnect   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH