PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gmina Lubiewo szuka stomatologa

Autor: miro • Źródło: ms
23-02-2021, 07:50
Gmina Lubiewo szuka stomatologa Lubiewo poszukuje stomatologa (fot. pixabay)
Władze Lubiewa poszukują stomatologa, który w ramach kontraktu NFZ oraz prywatnie przyjmować będzie pacjentów w gabinecie dentystycznym w Ośrodku Zdrowia w Lubiewie.

Oferty należy kierować do Urzędu Gminy Lubiewo, ul. Wojska Polskiego 41, tel. 52 3349310, e-mail: ug@lubiewo.pl. Praca w pełnym wymiarze.

Ze świadczenia usług stomatologicznych w Lubiewie w oparciu o kontrakt NFZ zrezygnował Cezary Pozorski, który prowadził indywidualną praktykę stomatologiczną zarówno w Lubiewie, jak i Bysławiu.

Wciąż funkcjonuje prywatny gabinet stomatologiczny Cezarego Pozorskiego w Bysławiu i gabinet stomatologiczny w Szkole Podstawowej w tej miejscowości, w którym przyjmowane są dzieci szkolne w ramach NFZ (w zasadzie włącznie z tego obwodu szkolnego).

W tej sytuacji stomatolog Karolina Nowacka nie jest w stanie obsłużyć wszystkich dzieci szkolnych i przedszkolnych z terenu gminy Lubiewo. Dorośli mieszkańcy gminy są natomiast całkowicie pozbawieni korzystania ze świadczeń stomatologicznych refundowanych przez NFZ.

- Przed gminą duże wyzwanie, ponieważ w pierwszej kolejności trzeba znaleźć stomatologa, wyposażyc gabinet i uzyskać pozytywną opinię powiatowego inspektora sanitarno – epidemiologicznego – dowiedział się w Urzędzie Gminy w Lubiewie portal tuchola.naszemiasto.pl

- Po spełnieniu tych warunków będziemy mogli zwrócić się do NFZ o ogłoszenie dodatkowego konkursu ofert na udzielanie świadczeń stomatologicznych – poinformowali pracownicy Urzędu Gminy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
NFZ   dentysta   gabinet stomatologiczny  

POLECAMY W SERWISACH