PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Gabinet stomatologiczny w dobie COVID-19

Autor: miro • Źródło: ms
29-12-2020, 07:56
Gabinet stomatologiczny w dobie COVID-19 Gabinety stomatologiczne w czasie pandemii (fot. unsplash)
Pacjenci dzielą się na forach internetowych opiniami na temat organizacji leczenia stomatologicznego w czasach pandemii. Nie wszystkie komentarze są pochlebne dla właścicieli gabinetów dentystycznych.

W serwisie Spotted Ostrołęka wpisy internautów są zróżnicowane, kilka krytykują ignorowanie procedur, które powinny obowiązywać w czasach walki z koronawirusem. Jeden z pacjentów podzielił się szczególnie kiepskim doświadczeniem z wizyty u dentysty.

- Nie polecam stomatolog w okolicach Ostrołęki. Mimo pandemii, czeka się w kolejce do gabinetu wraz z innymi pacjentami, bo najważniejsza jest kasa a nie bezpieczeństwo. Żadnego przestrzegania zasad, o których tyle się mówi w mediach. Zamiast umawiać na godziny, bez styczności jednego pacjenta z drugim, tam wszyscy razem, jak za dawnych czasów – narzeka internauta.

Na szczęście nie brakuje pacjentów, którzy mają inny osąd sytuacji panującej w gabinetach stomatologicznych.

- Wielu dentystów bardzo poważnie podchodzi do sprawy. Moja pani stomatolog z Ostrołęki dba o każdy szczegół, wszystko jest dezynfekowane a ona sama wygląda niczym kosmonauta, w kombinezonie, zabezpieczona maską, przyłbicą, rękawiczkami ochronnymi. Pacjenci są tak umawiani, że nigdy nie spotykają się ze sobą, nawet przed drzwiami gabinetu - pisze pacjentka.

Inni uważają, że skoro ludzie nie boja się iść do kościoła, stać w kolejkach w sklepach czy tłoczyć się w galeriach handlowych, to dlaczego robią problem przy wizycie u dentysty?

- Ja chodzę do dentysty w okolicach Ostrołęki i nie ma tłumów. Pani zapisuje na godziny, wszystkiego pilnuje dla bezpieczeństwa pacjentów i swojego, bo jak będzie tłoczno, to ona za to odpowie. W Biedronce, Lidlu ludzie nie boją się ludzi. Zachowajmy zdrowy rozsądek i nie dajmy się zwariować bo z wirusem jeszcze długo będziemy żyć. A żyć dalej musimy - pisze kolejna internautka na forum Spotted Ostrołęka.

Więcej: eostroleka.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   stomatolog   gabinet stomatologiczny   COVID-19  

POLECAMY W SERWISACH