PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Fundacja Veritas zaprasza na profilaktykę stomatologiczną

Autor: miro • Źródło: ms
18-08-2021, 11:25
Fundacja Veritas zaprasza na profilaktykę stomatologiczną Orto Live w Radomiu
Na terenie Miasteczka Zdrowia w Radomiu 19 sierpnia będzie można skorzystać m.in. z diagnostyki stomatologicznej. To w ramach ogólnopolskiej akcji Fundacji Veritas promującej profilaktykę zdrowotną.

Akcja, którą promują Rzecznik Praw Pacjenta oraz prezydent Radomia odbędzie się 19 sierpnia od godziny 10.00 do 15.00 w ramach projektu Miasteczko Radom 2021.

Konsultacje higienistki stomatologicznej realizowane będą przez OrtoLive. Celem tej akcji jest rozpowszechnianie świadomości pacjentów odnośnie wad zgryzu. Przekazywane będą m.in. informacje o przebiegu profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym.

Klinika stomatologiczna Orto-Live w Radomiu to wielospecjalistyczna placówka, zajmująca się kompleksowym leczeniem stomatologicznym i ortodontycznym. Posiada profesjonalną pracownię diagnostyczną, wyposażoną w kompleksowy sprzęt RTG, nowoczesne urządzenia cyfrowe, takie jak tomograf komputerowy CBCT, a także sprzęt do wykonywania zdjęć 3D. Dzięki pełnemu wyposażeniu. Klinika wykonuje kompleksową diagnostykę w jednym miejscu, w jeden dzień.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH