PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Eskulap 2013: Marek Śmielecki z Gniezna najlepszym lekarzem dentystą

Autor: miro • Źródło: ms
18-11-2013, 08:02
Eskulap 2013: Marek Śmielecki z Gniezna najlepszym lekarzem dentystą
Marek Śmielecki z Centrum Stomatologii Śmieleccy w Gnieźnie zwyciężył w plebiscycie Eskulap 2013. Jest to doroczny konkurs na najlepszych: lekarza, lekarza dentystę, pielęgniarkę, aptekę i szpital na terenie województwa wielkopolskiego.
Pierwsze miejsce Marek Śmielecki zajął dzięki oddanym na niego 1305 głosom. W najlepszej trójce stomatologów znaleźli się także lek. dent. Dawid Roszkiwicz z Obornik (1047 głosów) oraz lek. dent. Paula Horoszkiewicz - Królikowska z Pleszewa (795 głosów).

Plebiscyt Eskulap 2013 jest dwuetapowy. W pierwszym, konkurs organizowany był przez prasę lokalną, a rywalizacja trwała w regionach, w których mieszkańcy głosują na najlepszych ich zdaniem m.in. lekarzy stomatologów. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem SMS. W rywalizacji lokalnej również zwyciężył Marek Śmielecki.
Z kolei na zwycięzców w poszczególnych regionach można było głosować do 16 listopada 2013 r. (także za pośrednictwem SMS).
Nagrodą dla zwycięzcy, oprócz satysfakcji, jest weekend w ekskluzywnym hotelu SPA.

Najsympatyczniejszym lekarzem okazał się być Michał Kukulski z Poznania (1045 głosów), pielęgniarką - Elżbieta Ptak (2332 głosów).

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Eskulap 2013   Marek Śmielecki   Michał Kukulski  

POLECAMY W SERWISACH