PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dyrektorka kliniki stomatologicznej Periocentrum w składzie Rady Miasta Rzeszowa

Autor: miro • Źródło: ms
30-06-2021, 08:33
Dyrektorka kliniki stomatologicznej Periocentrum w składzie Rady Miasta Rzeszowa Anna Skiba (źródło FB)
Ze względu na wybór Konrada Fijołka na prezydenta Rzeszowa w składzie radnych Rady Miasta Rzeszowa powinna znaleźć się Anna Skiba sprawująca funkcję dyrektorki kliniki stomatologicznej Periocentrum.

Tak się stanie gdyż, zgodnie z ustawą o samorządzie - mandat radnego, który należał do nowo wybranego prezydenta Rzeszowa, powinien być obsadzony przez kolejną osobę z listy, która otrzymała największą liczbę głosów.

Przypomnijmy, że Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w okręgu wyborczym nr 4 w Rzeszowie wystawił w 2018 r. ośmiu kandydatów. Za Konradem Fijołkiem znalazła się Anna Skiba z 822 głosami, zajmując czwarte miejsce na liście.

W wyborach samorządowych w 2018 r. Anna Skiba startowała z komitetu Tadeusza Ferenca Rozwój Rzeszowa. Nie udało jej się jednak zdobyć mandatu Rady Miasta Rzeszowa. 

Kandydowała do  Parlamentu Europejskiego 2019 z partii Wiosna. Była działaczką i liderką partii Nowoczesna na Podkarpaciu.

Pełniła także funkcję sekretarza generalnego partii Teraz! Ryszarda Petru. Po wyborach odeszła z Nowoczesnej.

Była założycielką i przewodniczącą Rzeszowskiej Rady Kobiet przy Prezydencie Miasta Rzeszowa oraz przewodnicząca Rady Osiedla Pułaskiego w Rzeszowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   stomatolog   gabinet stomatologiczny  

POLECAMY W SERWISACH