PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka kandydatką na Żoliborzankę Roku

Autor: miro • Źródło: ms
13-12-2021, 09:50
Dentystka kandydatką na Żoliborzankę Roku Karolina Trusiewicz (fot. BestWayDent)
Do 19 grudnia 2021 r. mieszkańcy Żoliborza mogą brać udział w głosowaniu na Żoliborzankę Roku (dzielnica Warszawy). Nominowanych było 30 kobiet, wśród nich znalazła się stomatolog Karolina Trusiewicz.

Uzasadnienie kandydatury:
Kandydatka mieszka na Żoliborzu od 2007 r. Jest mocno związana z tą dzielnicą. Tu prowadzi dwa z czterech prywatnych gabinetów stomatologicznych.

Zaangażowana w charytatywną edukację dzieci i młodzieży w żoliborskich szkołach i przedszkolach (z zakresu poszerzania świadomości na temat profilaktyki stomatologicznej).

Jest mamą dwójki chłopców, ma doskonałe podejście do małych pacjentów, którym pomaga oswoić się z fotelem stomatologicznym i przełamać strach. Jest lubianym szefem, podróżniczką i osobą pełną energii.

Wspiera polskich mistrzów sportu, którzy są również jej pacjentami, ale przede wszystkim przyjaciółmi.

Dzięki aktywności biznesowej Karoliny Trusiewicz dzielnica zyskała lepszy dostęp do profesjonalnej opieki medycznej, nowe miejsca pracy. Sama kocha Żoliborz tu czuje się jak u siebie i nadal planuje wspierać rozwój dzielnicy.

Karolina Trusiewicz Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 2005 r.. Następnie odbyła staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie gdzie zainteresowała się chirurgią stomatologiczną. Powiększyła umiejętności w tej dziedzinie dzięki specjalizacji w zakresie chirurgii stomatologicznej, którą ukończyła egzaminem państwowym w 2017 r. Skupiła się na implantologii - wyjechała na kurs praktyczny do Rio de Janeiro gdzie wykonywała zabiegi implantologiczne na pacjentach pod okiem akademickich profesorów. W samym 2017 roku odbyła szkolenia w zakresie implantologii oraz regeneracji tkanek w Tokio, Madrycie, Nicei - poznając najnowsze techniki w tych dziedzinach.

Od 2018 r. rozpoczęła naukę ortodoncji pod okiem dr. Pablo Encharri, twórcy techniki CSW oraz autorytetu w zakresie leczenia wad zgryzu systemem przezroczystych nakładek tzw. alignerów. Dwuletnią edukację zakończyła uzyskując tytuł Master of Orthodontics and Maxillofacial Orthopedics w grudniu 2019 r.

Niestety Karolina Trusiewicz  nie znalazła się w finałowej piątce kandydatek do tytułu Żoliborzanka Roku.  

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   akcja charytatywna   konkursy  

POLECAMY W SERWISACH