• Akcja „Dentyści Ukrainie" rozpoczął się w pierwszych dniach wojny. Celem było pozyskanie stomatologów, którzy charytatywnie leczyli uchodźców z Ukrainy
  • Już 25 marca na interaktywnej mapie dentysciukrainie.pl zarejestrowało się 468 podmiotów w 250 lokalizacjach
  • Organizatorzy targów stomatologicznych CEDE postanowili uhonorować uczestników akcji „Dentyści Ukrainie" darmowymi zaproszeniami na wybrane projekty edukacyjne podczas zbliżającej się imprezy w Łodzi (22 - 24 września)

Przypomnijmy, akcja „Dentyści Ukrainie" to spontaniczny odruch kilku osób związanych z polską branżą stomatologiczną.

Kilka dni po rozpoczęciu rosyjskiej agresji na Ukrainę stworzono stronę internetową z mapą umożliwiającą uchodźcom wymagającym niezbędnej pomocy stomatologicznej odszukanie placówki najbliżej miejsca pobytu. Gabinety, które zgłaszały się do projektu, oferowały bezpłatną pomoc stomatologiczną w szczególnie pilnych przypadkach.

W ciągu kilku tygodni na mapie znalazło się kilkaset gabinetów.

- Trudno oszacować, ilu uchodźców skorzystało z pomocy, ale z pewnością cały projekt był ważnym dowodem solidarności polskich dentystów z uchodźcami z Ukrainy. Zdajemy sobie sprawę, że pomoc płynęła z serca, w większości przypadków była bezinteresowna, ale jako jeden z partnerów akcji chcemy wyróżnić dentystów, nagrodzić ich, oferując bezpłatne uczestnictwo w wybranych projektach szkoleniowych podczas targów CEDE – informują organizatorzy.

Forum Cyfrowe BE DIGITAL lub Forum CEDE Dental Challenge 

Stomatolodzy, którzy zgłosili umieścili swój gabinet na mapie akcji „Dentyści Ukrainie", będą mogli wybrać uczestnictwo w wybranym dniu Forum Cyfrowego BE DIGITAL lub wybranym wykładzie Forum CEDE Dental Challenge (2 wejściówki na jeden  gabinet). 

Pierwszy z projektów to edukacyjne kompendium wiedzy niezbędnej do rozpoczęcia przygody ze stomatologią cyfrową, w ramach drugiego odbędzie się m.in. sesja amerykańska, której kierownikiem naukowym jest dr n. med. Bartosz Suliborski.

Z akcji wyłączono udział w warsztatach.

W jaki sposób wystąpić o bezpłatne zaproszenia 

Jak otrzymać bezpłatne zaproszenie?:

  • należy zarejestrować się na www.cede.pl, 
  • w kolejnym kroku złożyć zamówienie na wybrane szkolenie,
  • dodatkowo wysłać informację na adres info@exactus.pl z hasłem "Dentyści Ukrainie" (z nazwą kliniki, nazwiskiem osoby, na którą zostało złożone zamówienie),
  • po weryfikacji w systemie wysłany zostanie mail z potwierdzeniem uczestnictwa,
  • identyfikator będzie można odebrać na miejscu w recepcji CEDE 2022.