PTSS

W tym roku pod hasłem #przejrzyjnaoczy gramy razem dla okulistyki dziecięcej dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Cały PTSS i każdy oddział po kolei organizujemy wspólnie akcje profilaktyczne, aukcje, warsztaty, wykłady... a wszystko co zbierzemy ląduje na naszej Skarbonce. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w akcji - czytamy na stronie PTSS. 

Specjal Stomatologia (Michalin koło Otwocka)

Już jest! Na honorowym miejscu...puszka WOŚP! Specjal Stomatologia gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i zachęca do wrzucania pieniędzy i do pomagania!

Dołącz do nas! Razem możemy więcej, razem mamy wielką moc! – czytamy na stronie Specjal Stomatologia.

Happy Dental  

Happy Dental (Tilburg Holandia) po raz kolejny gra z WOŚP. Przygotowano trzy vouchery na usługę. Wizyta kontrolna wraz z pełną diagnostyką oraz z zabiegiem higienizacji (skaling oraz fluoryzacja) - ważne do końca 2022 r. Podczas wizyty w klinice pacjenci napotkają na puszkę WOŚP. 

OrthoTeam Stomatologia

OrthoTeam Stomatologia Warmuz  Kamienna Góra (woj. dolnośląskie) zaprasza do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 30. Finał WOŚP coraz bliżej! Przejrzyj na oczy i już teraz graj z nami dla okulistyki dziecięcej! - apeluje OrthoTeam Stomatologia. 

Dental Day - szkolenia dla stomatologów

Szykujemy prawdziwą bombę z okazji najbliższego finału WOŚP! Wspólnie z naszymi przyjaciółmi szykujemy charytatywny LIVE, na którym będziecie mogli wysłuchać aż 15 fenomenalnych webinarów. Dochód z całego wydarzenia w całości przeznaczymy na rzecz WOŚP. 

SmileSpot - Stomatologia i Medycyna

Kolejny raz nasz gabinet stomatologiczny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W ramach tegorocznej edycji gramy na rzecz okulistyki dziecięcej. Zapraszamy naszych Pacjentów do wsparcia 30. finału WOŚP, zbiórkę prowadzimy do 28 stycznia 2022 r.