PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentyści grają z WOŚP

Autor: miro • Źródło: ms
10-01-2022, 09:32
Dentyści grają z WOŚP WOŚP z udziałem dentystów (fot. FB)
Niezależnie od często nagłaśnianych podtekstów politycznych, związanych z WOŚP, 30. sezon charytatywnej akcji wystartuje w końcu stycznia 2022 r. Wielu dentystów zapowiada wzięcie w nim udziału.

PTSS

W tym roku pod hasłem #przejrzyjnaoczy gramy razem dla okulistyki dziecięcej dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Cały PTSS i każdy oddział po kolei organizujemy wspólnie akcje profilaktyczne, aukcje, warsztaty, wykłady... a wszystko co zbierzemy ląduje na naszej Skarbonce. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w akcji - czytamy na stronie PTSS. 

Specjal Stomatologia (Michalin koło Otwocka)

Już jest! Na honorowym miejscu...puszka WOŚP! Specjal Stomatologia gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i zachęca do wrzucania pieniędzy i do pomagania!

Dołącz do nas! Razem możemy więcej, razem mamy wielką moc! – czytamy na stronie Specjal Stomatologia.

Happy Dental  

Happy Dental (Tilburg Holandia) po raz kolejny gra z WOŚP. Przygotowano trzy vouchery na usługę. Wizyta kontrolna wraz z pełną diagnostyką oraz z zabiegiem higienizacji (skaling oraz fluoryzacja) - ważne do końca 2022 r. Podczas wizyty w klinice pacjenci napotkają na puszkę WOŚP. 

OrthoTeam Stomatologia

OrthoTeam Stomatologia Warmuz  Kamienna Góra (woj. dolnośląskie) zaprasza do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 30. Finał WOŚP coraz bliżej! Przejrzyj na oczy i już teraz graj z nami dla okulistyki dziecięcej! - apeluje OrthoTeam Stomatologia. 

Dental Day - szkolenia dla stomatologów

Szykujemy prawdziwą bombę z okazji najbliższego finału WOŚP! Wspólnie z naszymi przyjaciółmi szykujemy charytatywny LIVE, na którym będziecie mogli wysłuchać aż 15 fenomenalnych webinarów. Dochód z całego wydarzenia w całości przeznaczymy na rzecz WOŚP. 

SmileSpot - Stomatologia i Medycyna

Kolejny raz nasz gabinet stomatologiczny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W ramach tegorocznej edycji gramy na rzecz okulistyki dziecięcej. Zapraszamy naszych Pacjentów do wsparcia 30. finału WOŚP, zbiórkę prowadzimy do 28 stycznia 2022 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTSS   dentyści dla WOŚP  

POLECAMY W SERWISACH