PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Centrum Medyczne w Jędrzejowie stawia na stomatologię

Autor: miro • Źródło: echodnia.eu
29-09-2022, 06:30
Centrum Medyczne w Jędrzejowie stawia na stomatologię Powstaje Centrum Medyczne w Jędrzejowie z rozbudowaną stomatologią Fot. AdobeStock
Spółka Medik z Jędrzejowa buduje w strefie inwestycyjnej w Jędrzejowie centrum medyczne, w którym duże znaczenie odgrywać będzie stomatologia.
  • Nowa inwestycja spółki Medik w Jędrzejowie, to centrum stomatologiczne
  • Część obiektu (parter) zostanie oddana do użytku jeszcze w 2022 r.  
  • Centrum będzie zapewniało kompleksowe usługi stomatologiczne m.in.: chirurgię, protetykę, implantologię i całościowe obrazowanie  

Centrum Medyczne w Jędrzejowie

Dwupiętrowy obiekt Centrum znajduje się w trakcie budowy. Powstała bryła budynku. Prowadzone są prace mające na celu wykonanie elewacji, wykończenie i wyposażenie wnętrz.

Istnieje plan, aby parter budynku, w którym zlokalizowane będą gabinety stomatologiczne został oddany do użytku jeszcze w 2022 r. przed zimą.

Zakłada się, że pierwsze piętro Centrum także wykorzystane zostanie na potrzeby stomatologii.

Zakres usług w Centrum Medycznym

Przedstawiciele Medik zapewniają, że w Centrum realizowane będą kompleksowe usługi stomatologiczne m.in.: chirurgia, protetyka, implantologia i całościowe obrazowanie.

Centrum Medyczne będzie zrzeszać różnych specjalistów z całej Polski z zakresu stomatologii oraz z wszystkich dziedzin pokrewnych.

źródło: echodnia.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   ortodoncja   chirurgia stomatologiczna  

POLECAMY W SERWISACH