PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

CEDE dzień pierwszy

miro
12-09-2013, 13:16
CEDE dzień pierwszy infoDENT24.pl na CEDE
W trakcie trwania pierwszego dnia targów branży stomatologicznej CEDE o oceny i podsumowania trudno. Wciąż łatwiej mówić o prognozach. Marek Wiktorowski, udziałowiec spółki Exactus – organizatora CEDE w rozmowie z infoDENT24.pl stwierdził, że tegoroczna impreza skalą i rangą nie odbiega od ubiegłorocznej. Liczba uczestników z pewnością nie będzie mniejsza od tej z 2012 r.
Dla gości odwiedzających stoisko infoDENT24.pl, oprócz tradycyjnych już słodkich "michałków", mamy wiele informacji, których "michałkami" w żaden sposób nazwać nie można.

Wśród informacji związanych bezpośrednio z infoDENT24.pl są dwie zasadnicze.

Dzisiaj właśnie, po roku działalności, użytkownikom naszego portalu zaprezentowaliśmy się w nowej szacie, nie tylko nowocześniejszej, bardziej przyjaznej dla internautów, ale przede wszystkim wprowadziliśmy nowe funkcje, szczególnie przydatne w szybkim dotarciu do użytecznych informacji.

Nie koniec na tym. Dzisiaj właśnie, po roku dzisłalności, gościom odwiedzającym CEDE zaprezentowaliśmy, po raz pierwszy nasz magazyn biznesowo-prawny infoDENT24.pl Magazine. W nim to znalazło się wszystko to co pomaga w prowadzeniu biznesu lekarzom dentystom (jak i przedstawicielom większości firm zwiazanych z branżą).

Ze względu na fakt, iż infoDENT24.pl jest portalem informacyjnym mamy kolejną - jak się okazuje - ekskluzywną informację. Otóż dzisiaj właśnie po raz pierwszy obchodzony jest Europejski Dzień Jamy Ustnej, po raz pierwszy, gdyż wcześniej w tym dniu właśnie świętowany był Światowy Dzień Jamy Ustanej. Zmiany, te zachodzące za sprawą infoDENT24.pl, i te wprowadzane w wyniku decyzji władz.FDI - pokazują, że żyjemy w czasach zmian.

Nie wszyscy to jednak zauważają, gdyż na kilku portalach dedykowanych branży medycznej ze zdziwieniem przeczytaliśmy, że 12 września 2013 r. obchdzony jest, jak co roku, Światowy Dzień Jamy Ustnej.

Zapewne nie z tego powodu na CEDE pojawiła się Miss Francji 2012 r. Chętni mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z najpiękniejszą Francuzką. My zaś prezentujemy zdjęcie nie mniej pięknych dwu Polek, które wręczają Państwu jeszcze "ciepły" infoDENT24.pl Magazine.

Życzymy przyjemnej, ale przede wszystkim pożytecznej lektury.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH