PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

CEDE 2013: urodziny infoDENT24.pl z prezentami

Autor: Mirosław Stańczyk • Źródło:
11-09-2013, 00:11
CEDE 2013: urodziny infoDENT24.pl z prezentami (fot. infoDENT24.pl)
CEDE 2013: urodziny infoDENT24.pl z prezentami (fot. infoDENT24.pl)
Już jutro rusza CEDE 2013 - największa branżowa impreza targowa. Dla redakcji infoDENT24.pl to wyjątkowe miejsce - w czasie ubiegłorocznej edycji debiutowaliśmy przed szeroką publicznością. Pierwsze urodziny świętować będziemy wraz z uczestnikami CEDE - w sieci i na stoisku w pawilonie 7 (7.2.2b). Będą niespodzianki!

Pierwsza niespodzianka to nowy layout portalu. Od czwartku będzie odświeżony, jeszcze bardziej przyjazny w użytkowaniu. Z nowymi zakładkami, tak aby poszukiwane zagadnienia można było odnaleźć za pomocą kilku kliknięć.

Kolejną niespodzianką, którą zaprezentujemy podczas CEDE będzie infoDENT24 Magazine. To 32 stronicowy magazyn biznesowo-prawny dla branży stomatologicznej. Po jego odbiór zapraszamy na nasze stoisko, ewentualnie polecamy wypatrywać pięknych hostess, które wręczą nasz urodzinowy prezent. W numerze m.in. :

- Sprzęt stomatologiczny: kupować czy zaczekać. Czy wzrost cen sprzętu i urządzeń będzie na tyle znaczący, że wyprzedzi inflację? 

- EDM, czyli baśń o królestwie. Wszystko co powinieneś wiedzieć o elektronicznej dokumentacji medycznej, a nie masz kogo zapytać.

- Uczymy się: tradycyjnie, na Borneo czy przed laptopem. Podnoszenie kompetencji - jakich szkoleń oczekują stomatolodzy, a co oferuje branża.

CEDE 2013: urodziny infoDENT24.pl z prezentami

Tradycyjnie infoDENT24.pl przeprowadzi relację on-line z wystawy. Postaramy się opisać wszystko co ważne i sfotografować to co ciekawe. Zapraszamy do Poznania i na www.infodent24.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   infoDENT24.pl   CEDE   infoDENT24 Magazine  

POLECAMY W SERWISACH