PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

850 gabinetów stomatologicznych w Akademii Aquafresh

Autor: miro • Źródło: miro
01-12-2013, 13:12
850 gabinetów stomatologicznych w Akademii Aquafresh 500 gabinetów stomatologicznych w Akademii Aquafresh (foto: organizator)
III edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Przedszkolaków „Akademia Aquafresh" pozwolić ma na objęcie programem profilaktycznym 0,5 mln dzieci z 5 tys. przedszkoli. Organizatorzy do programu zapraszają lekarzy dentystów, którzy chcą podjąć współpracę z wybranymi przedszkolami.

Dotychczas w akcję tę zaangażowało się ok. 850 gabinetów stomatologicznych. W ciągu pierwszych trzech miesięcy akcji zostało przebadanych ponad 8 tys. dzieci. Patronat honorowy nad III edycją Akademii Aquafresh objął Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

Zasady uczestnictwa w akcji krok po kroku:

Rejestracja:
Rejestracja odbywa się w strefie logowania.

Należy wypełnić puste pola z danymi potrzebnymi do zarejestrowania (nazwa gabinetu, nazwa użytkownika, hasło, e-mail).

Po uzupełnieniu informacji, na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość potwierdzająca rejestrację. Po kliknięciu w link podany w wiadomości rejestracja zostaje potwierdzona.

Nawiązanie współpracy z przedszkolem
Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się w strefie stomatologa wyświetlona zostanie lista placówek przedszkolnych, które biorą udział w programie.

Na podstawie kodu pocztowego lub nazwy miasta można znaleźć przedszkole znajdujące się w okolicy. Po wybraniu przedszkola (przedszkoli) należy kliknąć „Nawiąż współpracę".

Żeby zrezygnować ze współpracy z przedszkolem należy kliknąć „Wycofaj się" pod nazwą wybranej placówki.

Materiały promocyjne
Zarejestrowanym stomatologom okresowo przekazywane są bezpłatne materiały do prowadzenia wizyt z dziećmi:

Naklejki „Dzielny Pacjent" dla każdego dziecka.

Książeczki „Następna wizyta" z miejscem na oznaczenie stanu zębów małego pacjenta, wyznaczenie terminu następnej wizyty i pieczątkę stomatologa.

Certyfikat Pastusiowego Gabinetu oraz ramkę.

Naklejka „Pastusiowego Gabinetu" na drzwi.

Materiały są bezpłatne, przesyłane w zależności od liczby dzieci, którą zdecydują się przebadać lekarze dentyści.

Umawianie wizyt
Akademia Aquafresh w imieniu gabinetów stomatologicznych skontaktuje się z wybraną placówką, w celu uzyskania zgody dyrekcji i rodziców na spotkanie oraz ustali wstępny termin wizyty.

Formuła wizyt
W zależności od możliwości wizyty można przeprowadzać w gabinecie, ale jest również możliwa wizyta w przedszkolu.

Badanie
Lekarze dentyści decydują ile grup przedszkolnych są w stanie przebadać. Średnia liczba dzieci w jednej grupie przedszkoli państwowych wynosi 25, a średnia w jednej grupie przedszkoli prywatnych 20 dzieci. Można przebadać dowolną liczbę grup przedszkolnych.

POLECAMY W SERWISACH