Partnerzy portalu
partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się i skorzystaj z naszej oferty dla zarejestrowanych czytelników

Wiadomości stomatologiczne

Wiadomości stomatologiczne kierujemy do 45 tys. lekarzy dentystów z prawem wykonywania zawodu, 40 tys. aktywnych zawodowo stomatologów. Nie tylko do nich, równie liczebna grupa współpracuje ze stomatologami na co dzień.

W sektorze usług stomatologicznych wiele się dzieje każdego dnia. Kreatywne korzystanie z aktualności dentystycznych pozwoli nie tylko na kibicowanie zmianom, ale także na uczestniczenie w przeobrażeniach jakim podlega branża. Fundusze inwestycyjne i branżowe przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz poszukując gabinetów do przejęcia. Ich właściciele poszukują z kolei lekarzy dentystów, którzy chcieliby związać się z nimi współpracą.

Realizowane są kolejne inwestycje, pojawiają się kolejne podmioty, których aktywność może zmienić kierunki rozwoju branży.

Organizacje, skupione na stomatologii, systematycznie podejmują inicjatywy ogólnopolskie i regionalne, w których warto by wziąć udział, a jeśli nawet nie - to o nich wiedzieć, chociażby po to, aby w odpowiednim czasie i w odpowiedni sposób tę wiedzę zdyskontować. Bez aktualnych wiadomości dla dentystów taka aktywność będzie utrudniona lub wręcz niemożliwa.

Warto też wiedzieć, że w branży stomatologicznej są osoby i grupy osób, które chcą coś dla branży zrobić, które nie potrafią biernie przypatrywać się sprawom istotnym dla kondycji zawodu lekarza dentysty.

O tych aktywnościach każdego dnia informuje dział wiadomości stomatologicznych w infodent24.pl!

Wiadomości stomatologiczne

Rynek Zdrowia

E-Wydanie MAGAZYNU RYNEK ZDROWIA

nr 2023 2 (180)