PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Znany stomatolog z siatkarskim zacięciem

Autor: miro • Źródło: ms
04-01-2021, 11:32
Znany stomatolog z siatkarskim zacięciem Łukasz Michalski stomatolog jest wiceprezesem do spraw siatkówki Klubu Sportowego Hetman Włoszczowa (fot. unsplash)
Łukasz Michalski stomatolog i wiceprezes do spraw siatkówki Klubu Sportowego Hetman Włoszczowa podczas uroczystości w Urzędzie Gminy Włoszczowa namawiał do szczepień przeciwko koronawirusowi. Okazją do spotkania było m.in. wprowadzenie drużyny siatkarzy do II ligi.

- Koniec roku to czas na podsuwania i podziękowania dla 73-letniego Klubu Sportowego Hetman z miejscowości Włoszczowa. KS zawsze może liczyć na wsparcie i życzliwość gminy Włoszczowa - wiceprezes klubu do spraw siatkówki stomatolog Łukasz Michalski dziękował władzom gminy za pomoc okazywaną klubowi.

Lekarz dentysta z Włoszczowy w połowie 2020 r. podczas sesji rady miejskiej otrzymał od władz samorządowych gminy medal wybity z okazji 480-lecia nadania Włoszczowie praw miejskich i 100-lecia samorządności sesji rady miejskiej.

Sekcja siatkarska, którą jako wiceprezes KS Hetman prowadzi lekarz dentysta, osiągnęła w połowie 2020 r. cel - II ligę. KS Hetman walczył o nią trzykrotnie. W 2016 r. klub ze względów finansowych zrezygnował z baraży, a w 2018 i 2019 r. baraże przegrał. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sport  

POLECAMY W SERWISACH