PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Złamana jedynka sprawą ogólnopolską

Autor: miro • Źródło: ms
14-12-2020, 14:08
Złamana jedynka sprawą ogólnopolską Kłopoty zdrowotne Oli Nowak (fot. Instagram)
Złamany ząb, chociażby nastąpiło to podczas jedzenia tortilli na wakacjach w Dubaju, nie jest zdarzeniem, które mogłoby zaprzątnąć uwagę milionów Polaków, no chyba, że ząb ten należy do Oli Nowak.

Ola Nowak emocjonującą sytuację zrelacjonowała na InstaStories. Otóż podczas jedzenia tortilli złamała jej się jedynka. Konsekwencje tego wydarzenia były daleko idące. Królowa polskiego Instagrama zamiast odpoczywać na dubajskiej plaży, zmuszona była pilnie poszukiwać pomocy u stomatologa w Dubaju!

Dla Oli Nowak – jak stwierdziła - ułamana jedynka stanowiła zdarzenie: traumatyczne, zaskakujące i śmieszne zarazem. Krótka relacja filmowa – według autorki kilku ujęć – miała konkretny cel - przestrogę „stwierdziłam, że może ktoś z was popełnia takie błędy jak ja i uchronię go przed wypadnięciem zęba w tak młodym wieku”.

Wyjaśnijmy, że „najgorętszy” polski ząb należy do osoby, której konto na Instagramie obserwuje ponad 1,5 mln osób. Dlatego została okrzyknięta "instagramerką-milonerką" z Nowego Sącza.

Ola Nowak prowadzi jeden z najpopularniejszych kanałów na YouTube, Beksy, który ma na celu przedstawienie różnych sytuacji z codziennego życia. Influencerka w 2014 r. założyła prywatny kanał, na którym największą popularnością cieszą się filmiki zatytułowane: Typy uczniów w szkole, a także Nie zdałam matury. Prawie milion wyświetleń ma materiał wideo, za sprawą którego fani dowiadują się, jak wygląda mieszkanie celebrytki.

A zatem nie ważne co, ważne kto.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
celebryci   złamanie zęba  

POLECAMY W SERWISACH