PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Zakręcona praktyka (wideo)

26-07-2013, 00:01
Zakręcona praktyka (wideo) (fot. Fotolia)
Zakręcona praktyka (wideo) (fot. Fotolia)
Gabinet dentystyczny, w którym dzieci czują się jak ryba w wodzie? Takim jest Whitinsville Family Dentistry. Na potwierdzenie takiej opinii właściciele praktyki stomatologicznej WFD sprokurowali materiał filmowy, który następnie opublikowano na YouTube

.

Czy taki scenariusz i taka reżyseria są w stanie przyciągnąć do rodzinnego dentysty nowych pacjentów? Sądząc po wpisach pod materiałem filmowym zdecydowanie tak.

W nagraniu uczestniczyli wszyscy pracownicy Whitinsville Family Dentistry, każdy z nich roztańczony i rozśpiewany. Trudno załodze WFD odmówić artystycznego zacięcia, chociaż tak naprawdę aktorzy śpiewają głosem Human Beinz, który jest oryginalnym wykonawcą pełnego energii utworu "Nobody But Me".

Okazuje się, że taki sposób prezentacji nowoczesnego wyposażenia gabinetu i oferowanych usług stomatologicznych może wzbudzić zainteresowanie ze strony najmłodszych pacjentów. Co ważne, także amerykańscy rodzice nie mają większych obaw, aby powierzać zęby swoich amerykańskich pociech rozbawionej załodze WFD reklamującej usługi w  iście amerykańskim stylu.


Źródło: You Tube

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   ciekawe gabinety  

POLECAMY W SERWISACH