PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Zabieg zakładania licówek zakończony w pokoju hotelowym

en
02-12-2020, 13:21
Zabieg zakładania licówek zakończony w pokoju hotelowym Dentysta Sahil Patel (fot. Facebook)
Po nocy spędzonej w hotelu ze swoją pacjentką, popularny wśród celebrytów brytyjskich dentysta Sahil Patel, odpowiada przed sądem lekarskim.

Młody dentysta Sahil Patel, pracujący w prestiżowej klinice stomatologicznej Harley Street Smile Clinic w Londynie ma spore problemy. Stanął przed sądem lekarskim za "niestosowne zachowanie", po tym jak pacjentka oskarżyła go o seksualne wykorzystanie.

Sprawa jest nad wyraz dziwna. Dentysta zaprosił pacjentkę na kolację w hotelu Savoy, tego samego dnia gdy zakończył u niej leczenie licówkami. Kolacja przeciągnęła się, lekarz twierdził przed sądem lekarskim, że nie mógł wrócić do domu, ponieważ po północy metro nie jeździ.

W tej sytuacji pacjentka i jej dentysta razem trafili do hotelu po drugiej stronie ulicy, gdzie nie spali osobno.

Dentysta tego wieczora miał przy sobie prezerwatywę (co wyszło w trakcie przesłuchania przed sądem), ale bronił się przed zarzutem, że planował wcześniej seks z pacjentką, twierdząc że prezerwatywę nosi w teczce, jako...alternatywny pojemnik na wodę. Przejął ten zwyczaj od Legii Cudzoziemskiej siedem lat temu, gdy dowiedział się o nim podczas szkolenia z survivalowego - zeznawał przed sądem lekarskim. Żołnierz legii cudzoziemskiej w podstawowym wyposażeniu ma dwie prezerwatywy, z których każda może pomieścić do dwóch litrów wody.

Sahil Patel ukończył stomatologię na University of Bristol, ma specjalizację ze stomatologii zachowawczej, ortodoncji i stomatologii dziecięcej. W klinice przy  Harley Street  pracuje od czterech lat. Wykonywał zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej, jego pacjentami byli pracownicy telewizji, członkowie parlamentu, zawodowi sportowcy i influencerzy z mediów społecznościowych. 

Patelowi grozi zawieszenie prawa wykonywania zawodu, jeśli sąd lekarski uzna, że  ma trudności z postawieniem wyraźnej granicy między pracą a swoim życiem seksualnym. 

Więcej: dailymail.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   pacjent  

POLECAMY W SERWISACH