PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Z The Voice Kids na stomatologię w WUM

Autor: miro • Źródło: ms
13-10-2021, 12:23
Z The Voice Kids na stomatologię w WUM Carla Fernandes z legitymacją studencką WUM (źródło Instagram)
Carla Fernandes, która szturmem zawojowała The Voice Kids i której wróżono zawrotną karierę piosenkarki, zaczęła studiować stomatologię na WUM. Nauka powinna pójść jej śpiewająco.

Młoda piosenkarka z rodowodem polsko – hiszpańsko - portugalskim (ma matkę Polkę oraz ojca pół Hiszpana i pół Portugalczyka) nie poprzestała tylko na muzyce. Równocześnie pilnie się uczyła, a osiągnięte rezultaty w szkole pozwoliły jej na rozpoczęcie studiów na Wydziale Lekarsko - Stomatologicznym WUM.  

Póki co Carla Fernandes nie dała się poznać jeszcze jako studentka ale z pewnością znana jest dużej grupie obserwatorów muzycznego show dla dzieci i młodzieży - The Voice Kids. Wystąpiła w nim w wieku 15 lat. Podczas przesłuchań w ciemno, wykonała utwór Eda Sheerana - Thinking Out Loud, co docenili wszyscy jurorzy konkursu. 

Ostatecznie nastolatka znalazła się w drużynie Dawida Kwiatkowskiego i dotarła aż do finału rywalizacji. Wokalistka dyskontowała ten sukces m.in. biorąc udział w Wakacyjnej Trasie Dwójki. Carla w lipcu 2021 r. zaprezentowała utwór Będzie Co Ma Być, który został entuzjastycznie przyjęty przez jej wielbicieli.

Studentka stomatologii posługuje się płynnie kilkoma językami, pisze utwory po polsku oraz po angielsku. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
WUM   dentysta w piosence   studenci stomatologii   hobby  

POLECAMY W SERWISACH