Ostatnio Piotr Kaszubski zaczął oferować, produkowany przez siebie, preparat do wybielania zębów WhiteTime. Informacja, że produkt przeznaczony został do profesjonalnego użytku nie rozwiązuje problemu, jakim jest powszechna do niego dostępność.

Z pewnością taka oferta zainteresuje Komisję Stomatologiczną NRL. Jak wiadomo samorząd lekarski od dłuższego czasu walczy z produktami, które stosowane przez nieuprawnione osoby, mogą spowodować więcej złego niż dobrego.

Na stronie kliniki Estinity czytamy m.in. pragniemy zaprezentować Państwu nowy produkt, który produkuje nasza firma WHITETIME Dental Expert. W skład opakowania wchodzi: Profesjonalne termoplastyczne aplikatory Whitetime, jako jedyne na rynku idealnie dopasowują się do kształtu zębów użytkownika. Nie różnią się niczym od nakładek wykonanych przez stomatologa. W komplecie aplikator na górny i dolny łuk oraz jedna sztuka jako zapas.

Producent preparatu enigmatycznie zapewnia, iż badania stomatologiczne potwierdziły zalety niepowtarzalnej receptury Whitetime, która sprawia, iż produkt jest bardziej skuteczny niż inne środki dostępne na rynku. Unikatowa tuba z żelem zakończona jest kaniulą, która umożliwia precyzyjne wypełnienie nakładki produktem. Lata badań klinicznych dowiodły bezpieczeństwa i skuteczności tej metody.

Opakowanie Whitetime wystarcza na 20 30 dni kuracji. Korzystny efekt pojawia się już po 7 dniach stosowania. Żel w porównaniu z preparatami konkurencyjnymi, zawiera większe stężenie nadtlenku karbamidu (17 proc.) , co czyni go niezwykle skutecznym. Składniki: Aqua, Carbamide Peroxide (17 proc.) , Propylene Glycol, Triethanoloamine, Carbomer, Methylparaben.

Taki preparat powinien być stosowany tylko pod nadzorem lekarza dentysty. Piotr Kaszubski zadaje się tym nie przejmować.