PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Wizyta u dentysty formą katharsis dla artystki

Autor: miro • Źródło: ms
20-08-2020, 11:27
Wizyta u dentysty formą katharsis dla artystki „Tears and Teeth” po wizytach u dentysty
Inga, twórczyni muzyki i wszystkorobiąca piosenkarka z Monachium nagrała debiutancki album „Tears and Teeth”. Piosenka „Frau Adolf” opowiada o wizycie u dentysty. Inga przedstawia siebie w klipie zarówno w roli pacjentki, jak i dentystki. Ciekawy jest powód powstania utworu.

Inga nie chodziła do dentysty przez dziesięć lat. Kiedy w końcu znalazła dentystę, któremu mogła zaufać, leczenie jej zębów trwało rok. Przez ten czas pacjentka zapoznała się z wieloma fachowymi zwrotami, które zawarła w utworze.

Kobieta początkowo produkowała muzykę tylko dla siebie, teraz odważyła się wypłynąć na wzburzone wody show biznesu.

Inga na co dzień pracuje jako technik oświetlenia w przemyśle filmowym - maksymalnie przez 80 dni w roku. Resztę czasu spędza w podróży, pracuje na farmach z kozami, owcami i krowami uczy się robić sery.

Inga wprowadza do swoich piosenek różne wrażenia i doświadczenia, nic dziwnego zatem, że i te wyniesione z gabinetu stomatologicznego. Zaskakująca była, zawarta w treści utworu skarga monachijskiej piosenkarki na niską opłatę. Zdziwienie powiązane zostało z przeświadczeniem, że dentysta generalnie dobrze zarabia niezależnie od tego, czy realizuje usługi prywatne, czy nie.

Ogólnie piosenka dentysty ma pozytywny klimat i nie powinno jej zabraknąć na żadnej praktycznej playliście.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   pacjent   hobby  

POLECAMY W SERWISACH