PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wieszak w poczekalni gabinetu stomatologicznego to raj dla złodziei

Autor: miro • Źródło: ms
25-11-2021, 09:30
Wieszak w poczekalni gabinetu stomatologicznego to raj dla złodziei Wieszak w poczekalni u stomatologa to okazja dla złodziei (fot. Shutterstock)
W jednej z leszczyńskich przychodni stomatologicznych podczas pobytu pacjenta w gabinecie, dwóch oczekujących w poczekalni mężczyzn dokonało kradzieży jego portfela.  Ten znajdował się w kieszeni kurtki pozostawionej na wieszaku.

Policja otrzymała informację, że w jednej z leszczyńskich przychodni stomatologicznych doszło do kradzieży. Podczas pobytu pacjenta w gabinecie lekarskim, dwóch oczekujących w poczekalni mężczyzn dokonało kradzieży portfela wraz z zawartością. Portfel znajdował się w kieszeni kurtki pozostawionej na wieszaku. W nim był dowód osobisty, karta płatnicza oraz kilkaset złotych.

Sprawcy po dokonaniu kradzieży natychmiast wyszli z poczekalni i udali się na zakupy. Przy użyciu skradzionej karty bankowej dokonali czterokrotnie zakupów w różnych sklepach.

Policjanci ustalili tożsamość sprawców i ich zatrzymali. To 17 i 24-letni mieszkańcy Leszna. Usłyszeli zarzuty kradzieży portfela wraz z zawartością oraz dokonania czterech włamań na konto bankowe przy użyciu skradzionej karty płatniczej. Swoim zachowaniem złodzieje narazili pokrzywdzonego na straty w kwocie ponad 500 zł. Grozi im do 10 lat więzienia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
pacjenci   poczekalnia   gabinet stomatologiczny  

POLECAMY W SERWISACH