PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wielki powrót nazębnej biżuterii

Autor: nieck • Źródło: en
23-12-2021, 09:46
Wielki powrót nazębnej biżuterii Biżuteria na zębach (fot. Instagram)
Rok 2022  ma upłynąć pod znakiem mody na nazębną biżuterię, zapowiadają obserwatorzy trendów na mediach społecznościowych, w 2021 r. liczba wyszukiwań świecidełek przyklejanych do zębów wzrosła o 85 proc.

Biżuteria nazębna modna  w latach 90.  znów staje się popularna. Szczególnie wśród bardzo młodych ludzi - pokolenie Z napędza trend, który wykracza poza ozdabianie się tradycyjnymi kolczykami czy naszyjnikiem.

Dla tych osób, które w młodym wieku leczyły wady zgryzu i dyskomfort związany z noszeniem aparatu ortodontycznego, przyklejanie sobie czegokolwiek do zębów może się wydawać niezrozumiałe, jednak posty na TikToku robią swoje.
Nastolatkom podobają się świecące ozdoby w kształcie gwiazdek, krzyżyków, kropel, serduszek przyklejane do zębów.

Tak jak zazwyczaj - przy wszelkich zabiegach na zębach - jest pewne „ale”. O ile za usługę zabiera się ktoś bez profesjonalnego przygotowania, nie dysponujący odpowiednim sprzętem i markowymi klejami – mogą pojawić się kłopoty na przykład w postać ognisk próchnicy.

Tak więc moda na świecidełka w zębach nie powinna wzbudzać kontrowersji od strony medycznej. Efekt estetyczny, zależy od gustu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
zęby   biżuteria nazębna  

POLECAMY W SERWISACH