PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Tytuł Guinnessa mierzony w gabinecie stomatologicznym

Autor: miro • Źródło: ms
29-07-2021, 12:22
Tytuł Guinnessa mierzony w gabinecie stomatologicznym Kobieta z największymi ustami na świecie
Dentystka Elke Cheung w gabinecie stomatologicznym w South Norwalk, Connecticut, USA jako weryfikatorka wyniku uczestniczyła w ustanowieniu rekordu Guinnessa w kategorii… pacjent z największymi ustami na świecie.

Elke Cheung nie wypowiedziała się czy leczenie osoby z wyjątkowo dużymi ustami jest dla stomatologa ułatwieniem w pracy (pewnie nie ma to wielkiego znaczenia), ale nie o łatwość pracy dentysty w tym rekordzie chodziło, ale o dobrą zabawę, dystans do siebie, a pewnie i rozgłos, który być może przyniesie rekordzistce, a jest nią  Samanta Ramsdell, także korzyści materialne.

Rekordowe rozwarcie ust, mierzone podczas ustanawiania rekordu Guinnessa, to 6,52 cm. 

Od najmłodszych lat Samanta miała wyjątkowo duże usta – jej gigantyczny uśmiech jest wyraźnie widoczny na wszystkich zdjęciach z dzieciństwa teraz już 31-letnej kobiety. Ponoć nikt z jej rodziny nie dysponuje tak „rozległym” uśmiechem.

- Na początku byłam sceptyczna co do epatowania ludzi moim wyglądem. Nie zważając na wydatne usta, zaczęłam śpiewać, brałam udział w filmach komediowych, nakręciłam jeden teledysk, w którym zrobiłam tę szaloną minę i dzieci z TikTok oszalały - przyznaje Samanta Ramsdell.

Obecnie konto rekordzistki Guinnessa na TikToku obserwuje 1,7 mln osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   pacjent   Rekord Guinnessa  

POLECAMY W SERWISACH