PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Turystyka stomatologiczna z tragicznym finałem

smn
06-10-2020, 08:11
Turystyka stomatologiczna z tragicznym finałem Wyjazd do Turcji na wakacje połączone z wybielaniem zębów okazał się fatalny (fot. pixabay)
Jeden z trzech Brytyjczyków, którzy wyjechali do Turcji w celu wybielenia zębów, zmarł. Dwóch jego kolegów znajduje się obecnie w stanie śpiączki.

 Richard Molloy, 33-letni Brytyjczyk zmarł w Turcji, gdzie udał się wraz z dwójką kolegów, by wybielić zęby. Nadal nie jest jasne co było bezpośrednią przyczyną tej śmierci. Turecka policja nadal poszukuje dentysty, który miał przeprowadzić zabieg.

Gwałtowne pogorszenie zdrowia Brytyjczyków nastąpiło w hotelu, po tym jak przyjęli lek zaordynowany im przez stomatologa przed samym zabiegiem.

Jednak na tym etapie dochodzenia trudno wykluczyć inne niż lek przyczyny, które mogły mieć tak fatalny skutek, podkreśla policja.

Turecka gazeta Sözcü donosi, że jeden z mężczyzn zdążył jeszcze zadzwonić na recepcję hotelu i poprosić o pomoc, zanim stracił przytomność. Richard Molloy zmarł w szpitalu, jego dwaj koledzy znajdują się obecnie w stanie śpiączki, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Więcej: dailymail.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH