PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Trzy w jednym: dentystka, tancerka i zapalona fotograf

Autor: nieck • Źródło: en
13-07-2021, 14:53
Trzy w jednym: dentystka, tancerka i zapalona fotograf Indyjska stomatolog uprawia zawodowo także fotografię (fot. Unsplash)
Namrata Motihar Rupani, z wykształcenia dentystka dziecięca, jest też wyśmienita w robieniu zdjęć. Pasja z czasem zamieniła się też w sposób na zarabianie pieniędzy. Lekarka założyła agencję fotograficzną Capture Life.

Namrata Motihar Rupani tak mówi o sobie: Jestem wykwalifikowaną dentystką i fotografem komercyjnym od 16 lat. Urodziłam się i wychowałam w Delhi. Zawsze pociągała mnie medycyna, więc ukończyłam studia licencjackie z chirurgii stomatologicznej w Christian Dental College w Ludhianie, po czym kontynuowałam edukację robiąc specjalizację z zakresu stomatologii dziecięcej i stomatologii estetycznej w Niemczech. Jestem również  tancerką Kathak (taniec hinduski), nałogowo czytam książki i uwielbiam słuchać muzyki."

Lekarka przyznaje, że choć początkowo fotografia była tylko jedną z pasji, jednak z czasem stała się dodatkowym zawodem.  Po ukończeniu stomatologii odbyła staż podyplomowy w Ganga Ram Hospital, w Delhi, pracowała także w prywatnej praktyce stomatologicznej. Od 2007 r. prowadzi własny gabinet dentystyczny w  Hyderabad.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
hobby   dentystka  

POLECAMY W SERWISACH