Mowa jest bowiem o Aleksandrze Żuraw, uczennicy technikum kierunku asystentka stomatologiczna - i co najważniejsze - uczestniczce programu "Top Model". Dodajmy byłej uczestniczce, gdyż dziewczyna odpadła z rywalizacji. O powrocie do wyuczonego zawodu na razie jednak nie myśli.

Tak mówi o ostatnich wydarzeniach:
Moja przygoda z programem Top Model zakończyła się, decyzja jury podczas zadania była dla mnie wielkim zaskoczeniem, które musiałam zaakceptować. Udział w programie wspominam wspaniale i mogę nazwać to wydarzenie przygodą swojego życia, chcę żebyście wiedzieli, że program to swoiste drzwi, które otworzyłam, aby odkryć nowy rozdział w swoim życiu ! To nie koniec to dopiero początek.

Tylko dzięki programowi Top Model wiemy, że Aleksandra na co dzień pracuje w solarium i sprzedaje kosmetyki. Jej ciało zdobią liczne tatuaże m.in. na przedramieniu, podbrzuszu, nadgarstkach i udach. Każdy z nich symbolizuje ważne wydarzenie w jej życiu. Miała poważny wypadek na snowboardzie, w wyniku którego skręciła kręgosłup w trzech miejscach. Do dzisiaj odczuwa skutki tej kontuzji. Ma duże wsparcie w swoim chłopaku, jego mamie oraz swoim bracie.

O ile zawód modelki nie spełni wyobrażeń Aleksandry Żuraw o życiowej karierze, na rynku pracy pojawi się ogłoszenie osoby poszukującej zatrudnienia, przy czym prawdopodobnie nie rozpocznie się od takich informacji: wzrost 180 cm, waga 60 kg, biust 84 cm, talia 65 cm, biodra 98 cm.