PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Technik dentystyczny w polsatowskim: "Twoja twarz brzmi znajomo"

Autor: miro • Źródło: widomosci24.pl, ms
06-02-2015, 10:30
Technik dentystyczny w polsatowskim: Grezgorz Wilk technik dentystyczny
W kolejnej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo" (emisja w marcu 2015 r. w Polsacie) wśród artystów wcielających się w osoby sławnych muzyków, pojawi się ... technik dentystyczny.

Wykwalifikowany technik dentystyczny to jedna z wielu profesji jakie są udziałem Grzegorza Wilka, znanego wielu telewidzom z programu „Jaka to melodia". Tam właśnie można go posłuchać niemal w każdym odcinku. To co pokazuje w studio, wykonując setki utworów znanych artystów, pozwala przypuszczać, że w rywalizacji „Twoja twarz brzmi znajomo" nie będzie bez szans.

Grzegorz Wilk jest technikiem dentystycznym, ale także skończył studia socjologiczne, pochwalić się może także specjalizacją język francuski, jest nauczycielem techniki i informatyki, pracował w radiu.

Został laureatem jednego z pierwszych programów muzycznych "Szansa na sukces". Był również aktorem i solistą wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol. Występował jako parodysta w programie "Szymon Majewski Show". Jest solistą w zespole Piotra Rubika. Wydał debiutancką płytę "WolfFlow", na którą, w większości, sam skomponował muzykę oraz napisał teksty.

Więcej:wiadomosci24.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH