PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Technik dentystyczna wystartuje w Miss Wheelchair World

Autor: miro • Źródło: eventbrite.com.ar
23-10-2022, 17:24
Technik dentystyczna wystartuje w Miss Wheelchair World Technik dentystyczna Anna Płoszyńska źródło FB
Technik dentystyczna Anna Płoszyńska wystąpi 29 października w Baja California Center (Meksyk) w konkursie Miss Wheelchair World. To nie tylko bardzo piękna, ale pełna życiowych pasji kobieta.
  • Życie technik dentystycznej, Anny Płoszyńskiej na wózku jest konsekwencją wypadku podczas zajęć sportowych w wieku 18 lat.
  • Żyjąc na wózku ukończyła studia na kierunku technik dentystyczny. Zawodowo projektuje na komputerze protezy w 3D.
  • Piękna technik dentystyczna będzie reprezentować Polskę podczas Miss Wheelchair World

Technik dentystyczna w Miss Wheelchair World 

Technik dentystyczna Anna Płoszyńska osiąga w życiu cele, o których nawet nie myśli większość ludzi. Jej aktywności i postawa życiowa musi wzbudzać podziw, bo piękna dziewczyna osiąga nietuzinkowe sukcesy przemieszczając się na wózku inwalidzkim.

Spełnia się pracując z dziećmi na wózkach w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Uczy ich aktywności i jak największej sprawności w niepełnosprawności. Jest aktywnym członkiem Fundacji.

Tragedie i sportowe sukcesy

Życie Anny Płoszyńskiej na wózku  jest konsekwencją wypadku podczas zajęć sportowych w wieku 18 lat.  To był drugi potężny cios w jej życiu, gdyż jako pięcioletnie dziecko straciła mamę.

Studiowała na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku technik dentystyczny. Zawodowo projektuje na komputerze protezy w 3D.

Osiąga sukcesy w pływaniu w Sportowym Stowarzyszeniu Niepełnosprawnych Start Łódź. Po zaledwie dwóch latach treningu zdobyła dwa brązowe krążki w mistrzostwach Polski.

Można być pewnym, że przykład Anny Płoszyńskiej daje więcej rezultatów w zakresie psychoterapii niż wielogodzinne sesje ze specjalistami w tej dziedzinie.

Przygoda Anny Płoszyńskiej z konkursami piękności zaczęła się sześć lat temu, gdy wystartowała w konkursie Miss Polski na Wózku organizowanym przez fundację Jedyna Taka. Została wówczas II wicemiss. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
technik dentystyczny  

POLECAMY W SERWISACH