PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Tatuaż na podniebieniu - co na to dentyści?

Autor: miro • Źródło: ms
26-08-2020, 10:21
Tatuaż na podniebieniu - co na to dentyści? Tatuaż na podniebieniu (foto: pixabay)
Gdzie można zrobić tatuaż? Wszędzie! Jeśli wszędzie, to także na podniebieniu. Takie dzieło sztuki może oglądać w zasadzie najbliższa rodzina wytatuowanego i oczywiście jego dentysta.

32-letn Belg Lucas udostępnił podniebienie swojemu najlepszemu przyjacielowi, tatuażyście Indy Voet, do celów treningowych. Specjalizacje Voeta to tatuaże uszu i genitaliów - a także wspomniane podniebienie.

Indy Voet przyznaje, że jego tatuaże na podniebieniu – póki co - cieszą się ograniczonym zainteresowaniem.

- Rozumiem, że tatuażu w takim miejscu mało kto potrafi zrozumieć - mówi Voet. - Jednak z punktu widzenia byłego piercera wygląda to fantastycznie, boleśnie i dziwnie – zarzeka się tatuażysta.

Jako nastolatek Voet natknął się na zdjęcie tatuażu podniebienia. Wtedy nie przywiązywał do tego szczególnej uwagi. Kilka lat temu zaproponował jednak znajomemu, aby poddał się zabiegowi. Niewiele było do stracenia, bo gdyby się nie udał mało osób - poza dentystą - zobaczyłoby tatuaż.

Belg pracuje głównie techniką handpoke, oznacza to, że wykonuje tatuaże ręcznie, a nie maszynowo.- Robię to w ten sposób, aby nikogo nie zranić, ani nie przeciąć podniebienia - mówi Voet. Ręką można precyzyjniej kontrolować nacisk - dodaje.

Podczas zabiegu klienci siedzą na krześle, które nie różni się zbytnio od tego w gabinecie dentystycznym.

Voet prezentuje ponad 20 tego typu prac na Instagramie. Według zapewnień tatuażysty, znacznie więcej klientów skorzystało jednak z jego usług i możliwości wytatuowania podniebienia.

Tatuażu w ustach w zasadzie nikt nie widzi. - Masz go dla siebie – informuje Voet.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta  

POLECAMY W SERWISACH