PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Szczoteczka do zębów w cenie luksusowego samochodu

Autor: jsz • Źródło: jsz
19-12-2013, 10:57
Szczoteczka do zębów w cenie luksusowego samochodu Ekskluzywne szczoteczki Reinast
Sonicare DiamondClean Black to kolejny model spośród „zaawansowanych" szczoteczek firmy Philips. Oprócz zastosowanej technologii sonicznej i eleganckiej linii różni się ona od pozostałych przyrządów do codziennego mycia zębów - także ceną. Ta nie należy do najniższych.

Co robi taka szczoteczka? Według dystrybutorów, pełni wiele funkcji, wśród nich jest i taka - doskonale prezentuje się w każdej łazience, zapewniając wyjątkowy luksus każdego dnia.

O parametrach technicznych takiej szczoteczki już informowaliśmy tutaj.
Sonicare DiamondClean Black wyróżnia się także niepowtarzalnym designem oraz ceną, w zależności od sprzedawcy wahającą się od 799 do 890 zł.

Nie trzeba jednak unikatowych technologii, pięciu trybów pracy, wysokiej częstotliwości drgań głowicy, żeby szczoteczka do zębów kosztowała kilkanaście tysięcy złotych.

Niemiecka firma Reinast oferuje szczoteczki bez napędu elektrycznego, ale za to zdecydowanie droższe. W tym przypadku ważne są: wysublimowana linia stylistyczna, rączka wykonana z tytanu, delikatne elementy ozdobne rodem ze Swarovskiego.

W ramach drogiego sprzętu dostawca zapewnia zamienne głowice z włosiem. Dostarczane są one z regularnością szwajcarskiego zegarka co pół roku pod wskazany przez nabywcę adres. Ponoć za darmo, ale oczywiście cena szczoteczki z nawiązką uwzględnia dostawę pięciu głowic co sześć miesięcy. Reinast nie chwali się ile razy to uczyni. Cena, zaczynająca się od 3,2 tys. EUR, pozwala jednak na bogatą ofertę uzupełniającą.

Czy może być drożej? Może. Kolejna szczoteczka... i to używana, kosztuje w przeliczeniu 80 tys. zł. Na tyle wyceniana jest szczoteczka do zębów, której właścicielem był Buzz Aldrin. W tym przypadku ważne jest, że czynił to podczas kosmicznej misji Apollo 11, wtedy gdy jako drugi człowiek stanął na srebrnym globie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH