PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Studenci WUM serdecznie zapraszają na "Walentynkowy WUMiś"

Autor: miro • Źródło: ms
20-02-2017, 10:09
Studenci WUM serdecznie zapraszają na "Walentynkowy WUMiś"
Serdecznie jest sformułowaniem jak najbardziej na miejscu, gdyż jest to akcja charytatywna wspierająca Fundację Serce Dziecka, która pomaga w leczeniu dzieci z wadami serca.

Co
Chodzi o charytatywny mecz o nazwie ''Walentynkowy WUMiś'', który zostanie przeprowadzony 26 lutego 2017 r. o godz. 11.00 na terenie hali w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym WUM, ul. Trojdena 2C.

Nawiązanie do Walentynek, a więc do dnia, w którym mówi się najczęściej o porywach serca oczywiście też nie jest przypadkowe.

Cel
Pieniądze zebrane podczas imprezy sportowej, zostaną przekazane w całości na cele Fundacji Serce Dziecka.

Kto
Akcję dobroczynną organizuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Warszawa. Akcję wspierają władze WUM, OIL Warszawa, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne.

- Nie brak nam pomysłów oraz zapału, aby z rozmachem przeprowadzić ''Walentynkowy WUMiś'' Zależy nam na sukcesie tego wydarzenia – wszak cel jest niewątpliwie szczytny, a nasz zespół zdeterminowany, aby wypracować i uzyskać satysfakcjonujący rezultat w postaci znakomitej frekwencji, dużego rozgłosu oraz przede wszystkim wysokich wpływów, które zostaną w całości przekazana najbardziej potrzebującym – zapewnia infoDENT24.pl Aleksandra Kurek, prezydent Oddziału Warszawa IFMSA-Poland.

Przebieg
Główną atrakcją imprezy o nazwie ''Walentynkowy WUMiś'' będzie mecz piłki halowej (futsal) pomiędzy reprezentantami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej.  

Organizatorzy charytatywnego projektu mają nadzieję, że drużynę WUM do zwycięstwa poprowadzi rektor uczelni prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś. – Koszulka z nazwiskiem rektora jest przygotowana i chciałabym żeby się doczekała na zawodnika numer jeden w naszej uczelni. Byłby to dla nas duży zaszczyt i zastrzyk pozytywnej energii, gdyby nasza drużyna wzmocniona została w tak spektakularny sposób – mówi Justyna Stańczyk, asystentka prezydent OW IFMSA-Poland.

 Mecz będzie główną, ale nie jedyną atrakcją niedzielnego popołudnia, bowiem organizatorzy zapowiadają także loterię, w której atrakcyjne nagrody zadeklarowali sponsorzy charytatywnego wydarzenia.

Przewidziany jest także kiermasz przepysznych ciast oraz niezwykłe występy młodych, utalentowanych artystów. Wśród nich zespół JazzOne, formacja trenująca pod okiem jednego z najlepszych choreografów jazzowych w Polsce - Pawła Michno (JazzOne zdobyła m.in. III miejsce w kategorii formacje modern na Mistrzostwach Świata 2016 w Wetzlar).

 
Wśród nagród:
- dwa bilety do Och-Teatru na spektakl w obsadzie Jadwigi Jankowskiej-Cieślak i Jana Peszki;
- od kliniki Dental & Beauty voucher na dowolny zabieg z zakresu medycyny estetycznej twarzy przeprowadzony przez doktor Magdalenę Noris oraz na profesjonalne wybielanie zębów przeprowadzone przez lek. dent. Michała Dudzińskiego (dwa zabiegi);
- voucher o wartości 250 zł do restauracji Videlec;
- bilety na seanse filmowe do kina Muranów;
- pakiet startowy na 4RUN Bieg 4 Żywiołów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
WUM   IFMSA   Michał Dudziński  

POLECAMY W SERWISACH