PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Sezon na śluby i wybielanie trwa

Autor: Pozostałe źródła
02-07-2013, 00:01
Moda na stomatologię ślubną, wywołana na świecie przez księżną Kate, dotarła już także do Polski. W Katowicach można skorzystać z profesjonalnych usług specjalisty: wedding smile concierge, czyli zębowo-weselnego doradcy.

Przygotowania bez niespodzianek

Zdaniem specjalistów efekty przedślubnych zabiegów nie zawsze są jednak trafione. Pacjentki często decydują się na zbyt białe licówki lub pokładają w wybielaniu zbyt duże nadzieje. Tymczasem nie zawsze jest ono skuteczne. W wielu przypadkach na 3 dni przed weselem może okazać się, że nie można go wykonać, bo dentysta wykrył próchnicę lub występuje ryzyko nadwrażliwości. Dlatego warto skorzystać z porady wedding smile concierge, bo możemy uniknąć tego typu przykrych niespodzianek uważa dentysta.

Tacy uśmiechowi planiści z powodzeniem pracują już w gabinetach w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, gdzie wizyta u dentysty jest jednym z elementów przygotowań panny młodej do wesela. - Ślub jest często impulsem do radykalnych zmian. Wiele kobiet w tym czasie poddaje się zabiegom medycyny estetycznej, decyduje się na zmianę nawyków żywieniowych i korzysta z pomocy dietetyka, sięga także po pomoc trenera osobistego. Wedding smile concierge spełnia taką samą rolę - kogoś kto przeprowadzi nas przez cały proces metamorfozy, dopingując i motywując do zmiany mówi dr Fąferko.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   wybielanie   wedding smile concierge  

POLECAMY W SERWISACH