PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Ronaldinho stracił znak rozpoznawczy

20-08-2013, 00:00
Ronaldinho stracił znak rozpoznawczy (źródło: Wikipedia)
Ronaldinho stracił znak rozpoznawczy (źródło: Wikipedia)
Jeden z najbardziej znanych piłkarzy - Ronaldinho przeszedł zabieg stomatologiczny prostowania zębów. Pozbył się w ten sposób "znaku rozpoznawczego", bowiem wśród innych gwiazd futbolu Ronaldinho 

wyróżniały przede wszystkim krzywe, wystające zęby.

Przez wiele lat piłkarskiej kariery Ronaldinho nie zwracał na to uwagi. Gdy jednak "znak rozpoznawczy" zaczął mu sprawiać coraz większe problemy, zdecydował się na zabieg operacyjny. Korekta uzębienia została przeprowadzona w jednej z najlepszych klinik w Belo Horizonte.

Z informacji przekazanych przez jego menedżera (Roberto Assis - brat zawodnika) wynika, że zabieg polegał na prostowaniu zębów i nałożeniu specjalnych porcelanowych wstawek. Zabieg ten zmienił wygląd, kształt i kolor zębów. Zabieg został wykonany perfekcyjnie. Brat już wrócił do treningu, wystąpił w meczu ligowym Atletico Mineiro - poinformował menedżer zawodnika.

Ronaldinho to jeden z najbardziej znanych na świecie piłkarzy: dwukrotnie został uznany przez FIFA (2004, 2005) piłkarzem roku. Magazyn France Football w 2005 roku nagrodził go Złotą Piłką,w 2002 roku zdobył tytuł mistrza świata, dwukrotnie był też mistrzem Ameryki Południowej. Zwyciężył też  w 2006 r. Ligę Mistrzów. Posiada dwa obywatelstwa - brazylijskie i hiszpańskie. 

źródło: rynek zdrowia/pap

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   ludzie  

POLECAMY W SERWISACH