Program zatytułowany "Doktor Emma. Patent na uśmiech" na kanale Polsat Cafe ma mieć sześć odcinków. Widzowie poznają bardzo dużo tajemnic stomatologów, ale przede wszystkim dowiedzą się, jak dbać o swoje zęby i jak sprawić, by stały się piękne. 

W pierwszym odcinku, który został wyemitowany 15 listopada 2021 r., metamorfozę uśmiechu przeszły dwie pacjentki.

Pierwsza z kobiet nie tylko miała poważne braki w uzębieniu, ale z tych zębów które jej pozostały sześć wymagało usunięcia, zaś pozostałe musiały być przeleczone kanałowo.  Poza pracą protetyczną, uzupełniającą braki w uzębieniu, wykonano także zabieg  optycznego wydłużania pościeranych zębów. 

Kobieta  przyznała, że z powodu stanu zębów czuła wstyd przed samą sobą. 

- Nie byłam w stanie ich umyć, bo nie mogłam na nie nawet spojrzeć. Bywało tak, że przez kilka miesięcy szczoteczka stała jak w muzeum. Nie myłam w ogóle, opowiadała pacjentka dr Kiworkowej. Po leczeniu przez zespół dr Emmy Kiworkowej kobieta nie ma już żadnych zahamowań, aby się szeroko uśmiechać.

Drugą bohaterką programu była Karolina Pilarczyk - celebrytka wyścigów samochodowych, okrzyknięta królową polskiego driftingu. W jej przypadku głównym celem leczenia była poprawa estetyki uśmiechu. Marzyła o nieskazitelnie wyglądających zębach, ale jak mówiła: dosyć długo zastanawiała się nad rozpoczęciem leczenia.

- Po pierwsze, bałam się dentysty. Jestem jeszcze z tego pokolenia, dla którego dentyści to byli rzeźnicy, a każda wizyta była traumatyczna – powiedziała Karolina Pilarczyk.

W Klinice dr Kiworkowej przeszła korektę zgryzu i wybielanie zębów. Wykonano także " bonding", czyli  poprawę kształtu zębów. 

- Ząbki są idealne, jak od linijki. Uważam, że pięknie została przeprowadzona praca, chwaliła efekt pracy stomatologów Karolina Pilarczyk.