PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Premiera programu dr Emmy Kiworkowej

Autor: nieck • Źródło: en
16-11-2021, 15:08
Premiera programu dr Emmy Kiworkowej Dr n. med. Emma Kiworkowa (fot. Facebook)
Pierwszy odcinek autorskiego programu stomatologicznego znanej dentystki dr n. med. Emmy Kiworkowej miał premierę 15 listopada 2021 r.

Program zatytułowany "Doktor Emma. Patent na uśmiech" na kanale Polsat Cafe ma mieć sześć odcinków. Widzowie poznają bardzo dużo tajemnic stomatologów, ale przede wszystkim dowiedzą się, jak dbać o swoje zęby i jak sprawić, by stały się piękne. 

W pierwszym odcinku, który został wyemitowany 15 listopada 2021 r., metamorfozę uśmiechu przeszły dwie pacjentki.

Pierwsza z kobiet nie tylko miała poważne braki w uzębieniu, ale z tych zębów które jej pozostały sześć wymagało usunięcia, zaś pozostałe musiały być przeleczone kanałowo.  Poza pracą protetyczną, uzupełniającą braki w uzębieniu, wykonano także zabieg  optycznego wydłużania pościeranych zębów. 

Kobieta  przyznała, że z powodu stanu zębów czuła wstyd przed samą sobą. 

- Nie byłam w stanie ich umyć, bo nie mogłam na nie nawet spojrzeć. Bywało tak, że przez kilka miesięcy szczoteczka stała jak w muzeum. Nie myłam w ogóle, opowiadała pacjentka dr Kiworkowej. Po leczeniu przez zespół dr Emmy Kiworkowej kobieta nie ma już żadnych zahamowań, aby się szeroko uśmiechać.

Drugą bohaterką programu była Karolina Pilarczyk - celebrytka wyścigów samochodowych, okrzyknięta królową polskiego driftingu. W jej przypadku głównym celem leczenia była poprawa estetyki uśmiechu. Marzyła o nieskazitelnie wyglądających zębach, ale jak mówiła: dosyć długo zastanawiała się nad rozpoczęciem leczenia.

- Po pierwsze, bałam się dentysty. Jestem jeszcze z tego pokolenia, dla którego dentyści to byli rzeźnicy, a każda wizyta była traumatyczna – powiedziała Karolina Pilarczyk.

W Klinice dr Kiworkowej przeszła korektę zgryzu i wybielanie zębów. Wykonano także " bonding", czyli  poprawę kształtu zębów. 

- Ząbki są idealne, jak od linijki. Uważam, że pięknie została przeprowadzona praca, chwaliła efekt pracy stomatologów Karolina Pilarczyk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH