PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Polski My Medyk rządzi w Londynie

Autor: jsz • Źródło: jsz
04-11-2013, 10:27
Polski My Medyk rządzi w Londynie My Medyk rządzi w Londynie (foto: sxc.hu)
Cóż w tym dziwnego, że jedna z klinik w Londynie stawiana jest za wzór innym placówkom medycznym? Doprawdy to nic nadzwyczajnego, tyle może, że jest prowadzona przez Polaków i pracują w niej specjaliści z Polski, wśród nich lekarze dentyści.

My Medyk rozpoczęła funkcjonowanie w 2008 r. od dwóch gabinetów stomatologicznych. Obecnie klinika zatrudnia 56 osób, w tym 38 lekarzy różnych specjalności.

Rozwój My Medyk jest imponujący, z usług tej placówki korzysta 30 tys. pacjentów, co miesiąc ta liczba zwiększa się o 400 - 600 kolejnych osób.
Polscy lekarze, a szczególnie lekarze dentyści cenieni są za: kompetencje, otwartość, przyjacielski stosunek do pacjentów no i to że są osiągalni. Na wizytę nie trzeba czekać tygodniami, co w realiach brytyjskiej stolicy wcale nie należy do rzadkości.
Klinika jest czynna od 9:00 do 23:00 i tylko w niedziele zamyka podwoje o 18:00. W nagłych przypadkach można liczyć na przyjęcie przez specjalistę nawet w środku nocy.

Faktem jest, że na fotel dentystyczny w My Medyk siadają z reguły Polacy, ale na każdych dziesięciu pacjentów, trzech nie pochodzi z Polski.
Rdzenni Brytyjczycy często w samych superlatywach wypowiadają się o pomocy stomatologicznej udzielonej w My Medyk. Z reguły powtarzają się przy tym określenia: „stomatologia na niezwykłym, nowym poziomie", „niesamowity dentysta", „nigdy nie byłem u stomatologa, który wykonałby pracę tak perfekcyjnie", „nowa jakość".

Za usługami w My Medyk przemawiają także ceny, z reguły dwu- trzykrotnie niższe niż u konkurencji oferującej podobny poziom usług.
Motto firmy to "Our patients come first" zaczyna się od przekroczenia progu lecznicy. Oczekujący na wizytę pacjenci co prawa nie są przyjmowani u progu chlebem i solą, ale kawą i herbatą już tak.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
My Medyk  

POLECAMY W SERWISACH